جی پی اس

جی پی اس چیست ؟ ۲۸ ماهواره GPS در حال گردش به دور زمین هستند . در اوایل برای استفاده نظامی طراحی شده بودند . اما بعد از حادثه سقوط یک هواپیما ، استفاده برای همه مردم دنیا رایگان شد . وقتی گیرنده GPS میتواند موقعیت دقیق را دریافت کند که با ۳ عدد از نزدیک ترین ماهواره ها ارتباط داشته باشند . سپس با تشکیل مثل و فورمول های خاص ریاضی ، موقعیت دقیق را نشان میدهد .

برای دیدن محصولات جی پی اس ردیاب خودرو دلتا اینجا را کلیک کنید .

ردیاب

تفاوت ردیاب با مسیریاب و رهیاب چیست ؟ جی پی اس استفاده های متفاوتی دارد . برای مهندسین عمران به عنوان ابزار نقشه برداری دقیق است . برای وسایل نقلیه هوایی ، دریایی و زمینی بهترین وسیله ناوبری است . برای تامین امنیت و کنترل از راه دور هم کاربرد دارد .
۱- مسیریاب و رهیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را بر روی نقشه نمایش میدهد .
۲ – ردیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را به صورت GPRS و یا SMS ارسال میکند .

تفاوت ردیاب با مسیریاب و رهیاب


روش تامین امنیت خودرو


همه افراد جامعه نیاز به امنیت دارند . این امنیت میتواند به روشهای مختلفی صورت بگیرد :

۱ – امنیت توسط دستگاههای امنیتی جامعه

۲ – توسط خود شخص


دزدگیر ماشین

همه کسانی که ماشین دارند لازم است که از دزدگیر ماشین استفاده کنند . اما دزدگیری باید نصب کرد که واقعا بتواند دزد را بگیرد . معمولا روی دستگاههای دزدگیر ماشین کلمه ALARM به معنی هشدار نوشته میشود. یعنی فقط توانایی آژیر کشیدن را دارد و هیچ موقع دزد نمیگیرد .


دزدگیر سیمکارتی خودرو

بعضی از تولید کننده های دزدگیر خودرو با اضافه کردن GSM ( سیمکارت ) تحولی در دستگاهشون ایجاد کردند . کار این دستگاه :
1 – آژیر
2 – ارسال هشدار از طریق SMS

اما باز هم نقاط ضعف زیادی دارند . یعنی اگر دستگاه توسط سارق خاموش شود همه چی تمام خواهد شد .
دزدگیر ماهواره ای خودرو

تعداد 28 ماهواره GPS برای کمک به بشریت ساخته شده است . با استفاده از GPS همه هواپیما ها ، کشتی ها ، خودرو ها ، انسانها با امنیت کامل به مقصد میرسند . یکی از این کاربردها برای ردیاب خودرو میباشد . سیستمهای ردیاب خودرو با پیشرفت خود توانسته اند جای دزدگیر ماشین را بگیرند . مدل ردیاب خودرو دلتا 203B+ مجهز به دزدگیر ماهواره ای خودرو میباشد . با داشتن این وسیله شما به هیچ دزدگیر دیگری نیاز نخواهید داشت . ردیاب دلتا به دلیل داشتن سایت ردیاب فابریک کارخانه ( پوشش 18 زبان زنده دنیا ) جزو بهترین ردیاب خودرو در دنیا میباشد .

ردیاب دلتا به دلیل داشتن سایت ردیاب فابریک کارخانه ( پوشش 18 زبان زنده دنیا ) جزو بهترین ردیاب خودرو در دنیا میباشد


جی پی اس ردیاب خودرو


انواع مختلفی از جی پی اس ردیاب خودرو در دنیا تولید میشود . هر کدام دارای کیفیت و ویژگیهای خاص خود میباشد . مجموعه مهندسی ردیاب دلتا شناخت کاملی از تولید کننده های GPS در دنیا را دارد . خط تولید همه کارخانه های GPS را از نزدیک به دفعات مختلف بازدید نموده ایم . چون ردیاب یک کالای امنیتی است و باید یک کالای با کیفیت تهیه شود . چون قرار است که خودرو و امنیت سرنشینان ماشین را تامین کند .

ویژگیهای یک ردیاب خوب

ویژگی ردیاب خوب عبارت است از :
1 – سخت افزار قدرتمند
2 – سایت ردیابی قدرتمند

ردیاب دلتا به دلیل داشتن سایت ردیابی قدرتمند فابریک کارخانه ، جزو بهترین جی پی اس ردیاب دنیا میباشد . سایت ردیابی 18 زبانه از جمله زبان فارسی نشان دهنده استقبال همه مردم دنیا از این gps است . این سایت با ارائه خدمات آنلاین به کل دنیا به صورت 24 ساعته و بدون افت سرعت توانسته است رضایت همه مشتریان را جلب کند .
از لحاظ سخت افزار هم به دلیل تولید با کیفیت قطعات الکترونیکی با پیشرفته ترین دستگاهها ، جزو بهترین های gps میباشد . دو عدد آنتن اکسترنال بسیار قوی باعث قدرت و دقت اتصال سریع دستگاه به ماهواره GPS شده است . سخت افزار دلتا مورد تائید همه کشورهای دنیا قرار گرفته است . در ایران هم به صورت قانونی و با اخذ مجوزهای سازمان ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی – مجوز آزمایشگاه صنایع برق ایران ( اپیل ) – مجوز آزمایشگاه انفورماتیک ایران ، به دست مشتریان میرسد .


برای دیدن محصولات جی پی اس ردیاب خودرو دلتا اینجا را کلیک کنید .

محصولات جی پی اس ردیاب خودرو دلتا


مقایسه دزدگیر سیمکارت خور با دزدگیر ماهواره ای


دزدگیر سیمکارت خور خودرو
برای دریافت اطلاعات و موقعیت خود از دکلهای مخابراتی اطرافش استفاده میکند . این یعنی ضعف بسیار بزرگ چون تقریبی است . اما دزدگیر ماهواره ای خودرو اطلاعات دقیق را از ماهواره دریافت میکند . همچنین دارای سایت مخصوصی برای ذخیر اطلاعات میباشد . اما دزدگیر سیمکارت خور هیچ جایی برای ذخیره اطلاعات ندارد . در کل اگر مقایسه کنیم میتوان گفت که با پیدا شدن دزدگیر سیمکارت خور خودرو ، همه چی تمام میشود اما با دزدگیر ماهواره ای خودرو سارقین خودرو به دام خواهند افتاد . یعنی آخرین مکانشون که در حال اوراق خودرو هستند با GPS پیدا خواهد شد .

دزدگیر خودرو


امکان برقراری امنیت در هر جامعه ای نیازمند صرف انرژی و هزینه زیادی است . هزینه تامین امنیت در هر جامعه ای توسط مالیات پرداختی خود شهروندان صورت میگیرد . اما پرداخت مالیات و به کار گیری نیروهای برقراری امنیت در هر جامعه باز هم نمیتواند میزان جرم و جنایت و سرقت را به صفر برساند . یکی دیگر از روشهای برقراری امنیت ، به کار گیری فکر و منابع در دسترس خود فرد میباشد . در حال حاظر در اکثر منازل بیش از یک خودرو یافت میشود . سیستمهای امنیتی به کار گرفته شده در این خودرو ها فقط ایموبلایزر و یا یک دزدگیر معمولی میباشد .

برخی افراد به خیال خودشان با بستن یک دزدگیر تصویری و پرداخت هزینه زیاد نسبت به یک دزدگیر معمولی ، تصور میکنند که نهایت کار را در تامین امنیت خودرویشان انجام داده اند . با یک بررسی و تحقیق از کسانی که در کار نصب دزدگیر و سیستمهای امنیتی خودرو هستند. میتوان فهمید که این نهایت کار نیست و یک دزد به راحتی میتواند در عرض چند ثانیه خودروی آنها را سرقت کند . حتی ماشینهای مدل بالای خارجی نیز با وجود داشتن قویترین سیستمهای امنیتی باز هم نتوانستند در مقابل سارقان خودرو دوام بیاورند .

راهکار تامین امنیت با ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا

راهکار تامین امنیت با ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا


پس راهکار چیست ؟ آیا باید تسلیم سارقان خودرو شوید ؟ روشهای علمی زیادی در دنیا برای بالا بردن سطح امنیت خودرو ها صورت گرفته است . یکی از بهترین و جدیدترین روشهای امنیت خودرو ، استفاده از جی پی اس ردیاب میباشد . برخی از مدلهای جی پی اس ردیاب ، قابلیت ردیابی و دزدگیری را با هم دارد . یعنی هم با ریموت دستگاه جی پی اس میتوان درب خودرو را باز و بسته کرد و یا به صورت پیامک ( sms ) میتوان این کار را انجام داد . همچنین قابلیت نصب آژیر را دارد که علاوه بر ارسال پیامک هشدار باز شدن درب خودرو ، قابلیت آژیر کشیدن را هم دارد .

تا اینجای کار متوجه شدین که یک ردیاب با امکانات فول آپشن ، توانایی به مراتب چندین هزار برابر بیشتر از یک دزدگیر معمولی مرسوم در بازار ( مثل دزدگیر مجیکار ، دزدگیر ایزیکار و … ) را دارد . دستگاههای جی پی اس ردیاب با برندهای مختلف در بازار یافت میشوند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند . برخی از آنها امکانات خیره کننده ای دارند .این تکنولوژی جدید میتواند اتفاقاتی که برای خودرو می افتد از طریق پیامک ، بدون بعد مسافت از راه دور به صاحبش اطلاع دهد .

مثلا هنگام ضربه به خودرو ، باز شدن دربها و روشن شدن غیر مجاز با پیامکهای مخصوص اطلاع رسانی کند . یعنی وقتی صاحت خودرو پیامک ارسالی از سوی ماشین را دریافت میکند. خیلی راحت متوجه میشود که آیا درب باز شده و یا ضربه خورده و یا روشن شده است. در سیستمهای دزدگیر قدیمی فقط آژیر بود و بس . یعنی اگر فاصله زیاد بود دیگر امکان نداشت از اتفاقاتی که برای خودرو می افتد آگاه شوند . اما یک جی پی اس ردیاب علاوه بر آژیر کشیدن میتواند با پیامک هم اطلاع رسانی کند .


برای دیدن محصولات جی پی اس ردیاب خودرو دلتا اینجا را کلیک کنید .ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا


تا این قسمت مطلب متوجه شدین که یک ردیاب میتواند به عنوان دزدگیر ماهواره ای هم باشد . ممکن است سوالات زیادی در ذهن مخاطب ایجاد شود که یک دزد که مهارت بالایی دارد آیا توانایی از کار انداختن این دستگاه را دارد ؟ طرز فکر شما یک نگرانی بیش نیست چون توانایی یک دزد فراتر از یک انسان نیست . یعنی یک انسان برای رد شدن از یک در باید حتما آن در را باز کند . پس مثل روح نیست که از درب و شیشه اتومبیل رد شود . سیستم امنیتی جی پی اس به محض باز شدن درب خودرو همزمان آژیر میکشد و با پیامک به صاحب خودرو اطلاع میدهد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . ممکن است سوال دیگری در ذهن مخاطب ایجاد شود که اگر برق خودرو توسط یک دزد قطع شود آن وقت تکلیف چیست ؟

در جواب نگرانیهای شما باید عرض کنیم که قبل از شما ، مخترعین محترم در مورد همه جوانب امنیتی جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای خودرو به قدر کافی فکر کرده اند . و راهکارهای بسیار عالی ارائه نموده اند . جی پی اس ردیاب دلتا مجهز به باتری داخلی با امکان پشتیبانی چندین ساعته بعد از قطع برق خودرو را دارد . پس خیالتان آسوده باشد که یک دزد در اولین قدم اگر به فکر قطع جریان برق خودرو باشد باز هم کاری از پیش نمیتواند ببرد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . برخی از خودروها به روش خاصی سرقت میشوند . اکثر ماشینهای خارجی توسط جرثقیل و ماشین برها سرقت میشوند .

ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا

جی پی اس ردیاب دلتا


در مدل فول آپشن جی پی اس ردیاب دلتا ، به محض تکان خوردن خودرو ، شروع به آژیر کشیدن میکند . هم زمان از طریق پیامک وضعیت پیش آمده را به صاحب خودرو اطلاع میدهد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . همچنین باید یاد آوری کنیم که نصب جی پی اس ردیاب دلتا و دزدگیر ماهواره ای خودرو توسط نصابان حرفه ای و نمایندگیهای معتبر که نصب میشوند هیچگونه جای دسترسی سریع به جی پی اس ردیاب را نمیدهد .

روش کار سارق خودرو


یک دزد تنها کاری که انجام میدهد به ترتیب زیر است:

۱ – چک کردن باز بودن دربها ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۲ – ضربه به خودرو جهت مطلع شدن از سیستم امنیتی خودرو ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۳ – باز کردن درب خودرو به روشهای خودش ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۴ – تلاش برای روشن کردن خودرو

۵ – روشن کردن خودرو ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۶ – با عجله شروع به رانندگی کردن به سمت گاراژ اختصاصی خودشان

۷ – مخفی شدن برای مدتی تا آب از آسیاب بیافتد

پس جی پی اس ردیاب دلتا در همه مراحل به شما فرصت میدهد که به سمت ماشین خود بروید . حال سوال دیگری که ممکن است در ذهن مخاطب ایجاد شود این است که اگر دیر رسیدیم تکلیف چیست ؟ جواب این است که با ارسال پیامک خاموش کردن خودرو از هر فاصله ای ( چون ماهواره ای است پس مسافت اصلا مهم نیست )

روش ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا


روش ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا


این از قسمتهای دزدگیری جی پی اس ردیاب دلتا . اما چگونه باید از موقعیت خودرو مطلع شد ؟ جی پی اس ردیاب دلتا علاوه بر دارا بودن امکانات دزدگیر ماهواره ای خودرو ، امکان ردیابی آنلاین بر روی نقشه های مخصوص را دارد . روش کار به این صورت است که :

۱ – نصب رایگان نرم افزار ردیابی جی پی اس دلتا مخصوص گوشیهای اندروید و آیفون بر روی موبایل خود این کار را انجام دهید

۲ – سایت مخصوص ردیابی
۳ – ردیابی از طریق پیامک

یعنی کافیست از جی پی اس ردیاب دلتا آدرس بخواهید و یا زنگ بزنید . در همان لحظه یک پیامک حاوی آدرس ، لینک گوگل مپ ، مختصات جغرافیایی به گوشی شما ارسال میکند که موقعیت دقیق خودرویتان را میتوانید مشاهده کنید . مزیت نرم افزار جی پی اس ردیاب و سایت ردیابی در این است که میتوانید موقعیتهای قبلی را هم روی نقشه ببینید . یعنی اگر خودرو سرقت شد و رفت داخل پارکینگ و یا مکان سرپوشیده . که امکان دسترسی به ماهواره را ندارد ، موقعیتهای قبلی نشان میدهد. که آخرین نقط های که آنتن داشت کجا بود .

یعنی یک سارق خودرو به محض اینکه بتواند دستگاه جی پی اس ردیاب را بعد از صرف کردن زمان زیاد ، کشف کند باید از آن گاراژ پیاده فرار کند . چون خودشان کاملا مطع میشوند که مکانشان لو رفته است . اوراق خودرو در داخل گاراژهای مخصوص خود سارقین صورت میگیرد نه خیابان . پس خیالتان راحت باشد که همیشه شما برنده هستید نه سارق .

حال بیایید تا شما را بیشتر آگاه کنیم که انتخابتان از دزدگیر ، فقط جی پی اس ردیاب باشد ، و از بین جی پی اس های ردیاب ، بهترین جی پی اس ردیاب را انتخاب کنید . ما در این مقاله سعی میکنیم ویژگیهای انحصاری جی پی اس ردیاب دلتا را خدمتتان توضیح دهیم. تا بتوانید بین سایر دستگاههای جی پی اس ردیاب موجود در بازار تفاوتها را ببینید. و بهترین انتخاب را داشته باشید .
مطالب مرتبط: