جی پی اس ردیاب خودرو پراید

آیا میدانید بهترین جی پی اس ردیاب خودرو پراید چیست؟ قیمت دزدگیر خوب برای پراید چقدر است؟ یک ردیاب خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد که بتوان بر روی پراید و انواع خودروهای ایرانی نسب کرد؟ برای پاسخ به این پرسش و خرید بهترین ردیاب خودرو پراید با ما همراه شوید.


جی پی اس ردیاب خودرو پراید


فرق بین دزدگیر ماهواره ای و دزدگیر سیمکارتی

قصد داریم ابتدا تفاوت بین جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای را با دزدگیر سیمکارتی مشخص کنیم تا بهتر بتوانید فرق این دو دستگاه را تشخیص دهید.

جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای

دزدگیر ماهواره ای برای دریافت موقعیت دقیق به ماهواره های GPS در حال گردش به دور زمین متصل میشود . با فرمولهای خاص ریاضی و ساعت اتمی دقیق که در ماهواره وجود دارد، موقعیت دقیق محاسبه میشود. حداقل سه ماهواره از 28 ماهواره GPS برای این محاسبه نیاز است . موقعیت دقیق دریافت شده از ماهواره جی پی اس برای ارسال به سایت ردیابی، نیازمند داشتن سیمکارت میباشد . پس نقش سیمکارت در دزدگیر ماهواره ای فقط به عنوان ارسال داده ها میباشد و گیرندگی اصلی از ماهواره GPS انجام می گیرد. موقعیت دقیق خودرو در محلی به نام سرور ذخیره میشود . گزارش این موقعیت به صورت خودکار هر 10 ثانیه از طرف دستگاه به سایت مخصوصی ارسال میشود. مشاهده دقیق موقعیت هم از طریق سایت ردیابی و هم از طریق نرم افزار اندروید و آیفون قابل مشاهده است .

همچنین میتوان موقعیتهای قبلی را گزارشگیری و پرینت نمود. مزیت اصلی داشتن جی پی اس در این است که گزارشات دقیق و لحظه ای و مستند می باشد. مطلب مهمی که در این قسمت باید دقت بیشتری کرد این است که هر سایت ردیابی قابل اعتماد نیست. بعضی از سرورهای ردیابی توسط شرکتهای کوچک ساخته شده اند و بعضی سرورها فابریک کارخانه میباشند.

سایت ردیابی فابریک دلتا با 4 سرور قدرتمند و پوشش 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی جزو قدرتمند ترین و پر طرفدارترین ردیاب های دنیا است. تجربه 12 ساله ما در مجموعه ردیاب دلتا باعث این انتخاب قدرتمند شده است. به دلیل فابریک بودن سایت ردیابی دلتا، گزارشات مستند میباشد.

دزدگیر سیمکارتی

دزدگیر سیمکارتی همان دزدگیر قدیمی است که فقط کیت سیمکارت به آن اضافه شده است . این سیمکارت برای کارهای سبک در نظر گرفته شده است که آلارم های دستگاه را به صورت پیامک و یا به صورت اینترنتی بر روی نرم افزار گوشی ارسال کند . موقعیت های دریافتی از دزدگیر های سیمکارتی به صورت تقریبی میباشد . این دزدگیر ها برای دریافت موقعیت به دلیل نداشتن ماژول GPS مجبور هستند که از دکل های مخابراتی اطراف کمک بگیرند . خطای دریافتی و نمایش این موقعیت بسیار زیاد است و اصلا قابل استناد نیست . همچنین در صورت پیدا شدن دستگاه توسط سارقین و خاموش شدن دستگاه، قادر به مشاهده موقعیت وسیله نقلیه نخواهید بود.


خرید جی پی اس ارزان قیمتبهترین دزدگیر برای پراید

دیده ها و شنیده ها حاکی از آن است که امنیت هیچ ماشینی 100 درصد نیست. مخصوصا ماشین پراید که به دلیل طراحی قدیمی به راحتی قابل سرقت است . آمار بیشترین سرقتها در بین پراید و پژو 405 بیشترین گزارشات را داشته است . پس آیا به راحتی باید اجازه سرقت را داد یا باید فکر اساسی و جدید کرد. تجربه کسانی که بر روی خودرو، دزدگیر (دزدگیر ساده، دزدگیر تصویری) نصب کرده اند به راحتی قابل دسترس است. یعنی میتوان فهمید که سیستمهای قدیمی جوابگوی امنیت کنونی خودرو ها را ندارد . چون یک سارق با از کار انداختن آژیر به راحتی میتواند به اهداف خودش برسد. پس محدودیت زیادی در دزدگیرهای قدیمی (حتی دزدگیرهای شیک جدید) وجود دارد. یکی از این محدودیت ها داشتن فاصله زیاد و پیدا شدن دستگاه توسط سارقین است. اما دزگیرهای ماهواره ای دلتا هیچ گونه محدودیتی ندارند.

پس لازم است که برای پراید دزدگیرهای نسل جدید نصب شود . اگر صاحب خودرو تمایلی به نصب آژیر ندارد و نمیخواهد که سارقین از داشتن سیستم امنیتی مطلع شوند، ما جی پی اس ردیاب دلتا 203A را پیشنهاد میدهیم. همچنین میتوان با نصب ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+ یک تیر و دو نشان را زد. یعنی هم میتواند مثل دزدگیر به هنگام خطر آژیر بکشد و هم میتواند هشدارها را از فاصله دور بر روی موبایل صاحب خودرو ارسال کند. ارسال این هشدارها لحظه ای میباشد و از طریق پیامک انجام میگیرد. پس هیچگونه محدودیتی در ارسال ندارد.

ویژگیهای ردیاب دلتا

ردیابهای دلتا مجهز به دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو میباشند که به صورت کاملا مخفی نصب میشوند و اصلا قابل دیده شدن نیستند. وجود این دو آنتن اکتیو باعث افزایش قدرت مانور نصاب در مخفی کردن می شود. برای دیدن توضیحات بیشتر میتوانید مدل دلتا 203A و دلتا 203B+ را ببینید.

قیمت بهترین دزدگیر برای پراید با قابلیت دزدگیر ماهواره ای را میتوانید از بخش فروش ردیاب دلتا به دست آورید. بهترین زمان برای خواننده این مطالب است که هرچه سریعتر از سیستمهای قدیمی دل بکند. همه دزدگیر های تصویری و ساده که در بازار وجود دارند خیلی وقت پیش از رده خارج شده اند . حتی مارکهای معروفی که به قیمت بسیار زیاد و یا ارزان در بازار به فروش میرسند دیگر جوابگوی نیاز مشتریان نیست.

در این مقاله سعی کردیم که شما را با سیستمهای جدید امنیتی آشنا سازیم و تفاوت بین دزدگیرهای سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای را بیان کردیم تا بهترین و امن ترین انتخاب را داشته باشید .


آپشن جدید خودرو لوکس


جی پی اس چیست ؟

جی پی اس ( GPS ) عبارت است از ۲۸ ماهواره در حال گردش به دور زمین در مدار خاص میباشد . این ماهواره ها توسط کشور آمریکا به فضا پرتاب شده اند . در ابتدا کاربرد نضامی داشت اما با سقوط هواپیمای مسافربری ، استفاده عمومی پیدا کرد . کشورهای دیگری مثل چین به جای gps از ماهواره بومی خودشان به اسم بیدو ( Beidou ) دارند . کشور روسیه از ماهواره های بومی خودشان به اسم گلونانس استفاده میکنند . همه گوشی های هوشمند مجهز به ماژول GPS میباشند و بعضی ها ماژول گلونانس را نیز دارند .

 

فرق جی پی اس ردیاب با مسیریاب ؟

جی پی اس استفاده های متفاوتی دارد . برای مهندسین عمران به عنوان ابزار نقشه برداری دقیق است . برای وسایل نقلیه هوایی ، دریایی و زمینی بهترین وسیله ناوبری است . برای تامین امنیت و کنترل از راه دور هم کاربرد دارد .
۱- مسیریاب و رهیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را بر روی نقشه نمایش میدهد .
۲ – ردیاب موقعیت دریافت شده از ماهواره را به صورت GPRS و یا SMS ارسال میکند .

خرید جی پی اس رهیاب سخنگو ماشین

خرید جی پی اس رهیاب سخنگو ماشین

جی پی اس ردیاب

جی پی اس ردیاب استفاده های مختلفی دارد . استفاده از جی پی اس باعث ایجاد امنیت و آرامش میشود . همچنین باعث افزایش راندمان کاری مدیران میشود .

  1. جی پی اس ردیاب خودرو
  2. جی پی اس ردیاب موتورسیکلت
  3. جی پی اس ردیاب شخصی
 

جی پی اس ردیاب خودرو

جی پی اس ردیاب خودرو عبارت است از یک دستگاه امنیتی و مدیریتی در خودرو . برای کنترل رانندگان و یا جلوگیری از سرقت خودرو استفاده میشود . داشتن ردیاب برای خودرو مساوی است با امنیت و آرامش . انواع مختلفی از ردیاب خودرو در دنیا تولید و استفاده میشود . بهترین جی پی اس ردیاب خودرو در دنیا DELTAGPS میباشد . دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا را میتوانید با کلیک بر روی لینک ببینید . نحوه کار به این صورت است که با استفاده از نرم افزار مخصوص گوشی و یا از طریق سایت ردیابی فابریک ، موقعیت دقیق را ببینید . موقعیت دقیق به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد . همچنین میتوانید موقعیت های قبلی را نیز بر روی نقشه ببینید . بهتره توضیحات مربوطه را در مقاله دلتا ۲۰۳A و دلتا ۲۰۳B+ میتوانید ببینید . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

دستگاه جی پی اس

دستگاه جی پی اس

جی پی اس ردیاب موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب دلتا برای موتورسیکلت نیز قابل استفاده است . یعنی میتوانید به عنوان ردیابی موتورسیکلت شخصی و یا شرکتی استفاده کنید . مدل های ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بالایی که دارند قابل نصب بر روی خودرو و موتورسیکلت میباشند . برای داشتن دزدگیر ماهواره ای میتوانید مشخصات دلتا ۲۰۳B+ را ببینید . همچنین برای استفاده شرکتی میتوان از مدل دلتا ۲۰۳A استفاده کرد . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

ردیاب موتورسیکلت و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت

ردیاب موتورسیکلت و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب شخصی

جی پی اس ردیاب شخصی دلتا ۲۰۲ برای استفاده کودکان و سالمندان میباشد . یعنی با داشتن جی پی اس شما هر لحظه موقعیت آنلاین را بر روی نقشه میتوانید ببینید . این امنیت و آرامش برای دارندگان محسوس تر از بینندگان میباشد . سالمندان آلزایمری در معرض گم شدن میباشند . کودکان در معرض سرقت و تعرض قرار دارند . با استفاده از دکمه SOS که بر روی ردیاب دلتا ۲۰۲ قرار دارد شما میتوانید درخواست کمک فرزندتان را دریافت کنید . با استفاده از نرم افزار موبایل و سایت مخصوص ردیابی میتوانید موقعیت دقیق را بر روی نقشه ببینید .

 

خرید جی پی اس ردیاب خودرو یا دزدگیر خودرو ؟

دزدگیر خودرو یک ترجمه کاملا غلط از دستگاهی است که فقط آژیر میکشد . سازنده دستگاه دزدگیر را با اسم ALARM یعنی هشدار میفروشد اما متاسفانه در ایران به اسم دزدگیر شناخته شده است . برای همین سعی کردیم ردیابی را وارد ایران کنیم که قابلیت آلارم یا همان دزدگیری هم داشته باشد . مدل ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا ۲۰۳B+ به عنوان با امنیت ترین وسیله ای است که با خیال راحت میتوان بر روی همه نوع وسیله نقلیه نصب کرد . دزدگیری ردیاب دلتا به دلیل ماهواره ای بودن بسیار مطمئن تر از دستگاه های معمولی آلارم موجود در بازار است . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .

[caption id="attachment_4474" align="aligncenter" width="512"]
ردیاب خودرو
ردیاب خودرو[/caption]

ردیاب شخصی,ردیاب سالمندان,ردیاب کودکان,بهترین ردیاب شخصی,ردیاب افراد

بهترین قیمت جی پی اس ماشین

عوامل مهمی در تعیین قیمت جی پی اس ماشین موثر است . اول از همه کارخانه سازنده و خدمات ارائه شده از کارخانه در تعیین قیمت موثر است . کیفیت ساخت دستگاه جی پی اس خودرو وقتی به تائید اتحادیه اروپا میرسد ، میتوان بر روی هر نوع وسیله نقلیه نصب کرد . ردیاب دلتا تولید شده توسط یک کارخانه بین المللی میباشد که همه استانداردهای اروپایی و ایران را رعایت کرده است .

عامل دوم در تعیین قیمت جی پی اس ماشین ، داشتن خدمات ردیابی فابریک کارخانه میباشد . بعضی از کارخانه ها سرور ردیابی مناسبی ندارند . به همین دلیل بعضی ها به دلیل قیمت ارزان این کارخانه ها ، محصول خریداری شده را به ناچار با سایت ایرانی خدمات دهی میکنند . این سایتها همیشه در معرض خطر حمله هکرها و همچنین تعطیلی شرکتهای ایرانی هستند و در این بین مشتری متضرر خواهد شد .

عامل سوم در تعیین قیمت جی پی اس ماشین ، داشتن آپشنهای مختلف است . ردیابهای دلتا به دلیل داشتن دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو جزو پر فروش ترین ردیابهای دنیا است . همچنین آپشنهای خاموش کردن خودرو از راه دور – سنسور ضربه – آژیر – ریموت – میکروفون و بسیاری از آپشنهای دیگر که در قیمت تمام شده محصول کاملا موثر است . وجود اینهمه آپشن و متعلقات باعث افزایش هزینه های حمل و ترخیص میشود . اما به دلیل اینکه مشتری حق استفاده از بهترین محصول دنیا را دارد ، با افتخار ما همیشه بهترین جی پی اس ردیاب خودرو را وارد ایران میکنیم . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید .


ردیاب غیر چینی

دلایل برتری ردیاب دلتا

درباره ردیاب دلتا

راهنمایی برای خرید ردیاب خوب

 

منبع : جی پی اس ردیاب دلتا