ردیاب دلتا به دلیل داشتن برق استاندارد ۱۲/۲۴ ولت علاوه بر خودروهای سنگین و خودروهای سواری، قابل نصب بر روی موتورسیکلت هم میباشد. به دلیل داشتن شرایط خاص موتور سیکلت در سرقت، بهترین حالت استفاده از مدل 203B+ می باشد. چون این مدل تنها مدلی است که امکان اعلان ضربه و تکان خوردن و آژیر را دارد. پس بهتر است برای امنیت موتورسیکلت شخصی از مدل دلتا 203B+ استفاده شود،

اما اگر قصد استفاده برای موتورسیکلت شرکتها و پیک موتوری ها را دارید میتوانید از مدل دلتا 203A نیز استفاده کنید .

ردیاب موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب موتورسیکلت هیچ تفاوتی با جی پی اس ردیاب خودرو از لحاظ فنی و کارایی ندارد. چون برق خودرو هم مانند برق موتورسیکلت ۱۲ ولت می‌باشد. البته ردیاب‌های استاندارد، برق ۲۴ ولت را نیز بدون تبدیل پشتیبانی می‌کنند. موتورسیکلت‌های دارای کامپیوتر ECU گزینه مناسبی برای نصب ردیاب می‌باشند. چون برق موتورسیکلت‌های دارای کامپیوتر، بدون نوسان می‌باشند و جی پی اس ردیاب دچار اختلال نمی‌شود. حتما لازم است که از ردیاب ها استاندارد استفاده کنید تا به کامپیوتر موتورسیکلت هم آسیب وارد نشود. 

دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب دزدگیر ماهواره ای موتور سیکلت مشابه دزدگیر ماهواره ای خودرو می‌باشد. با این تفاوت که ریموت دزدگیر در موتورسیکلت به دلیل نداشتن درب، فقط دستگاه را فعال/غیر فعال می‌کند. همچنین با ریموت جی پی اس ردیاب دلتا 203B+ میتوانید آژیر دستگاه را فعال و یا غیر فعال نمائید. وجود یک سنسور ضربه قوی با قابلیت تنظیم حساسیت زیاد، به عنوان یک آپشن امنیتی بر روی این ردیاب وجود دارد. چون معمولا سارقینی وجود دارند که بدون روشن کردن موتورسیکلت، اقدام به سرقت می‌کنند. در این مواقع، به محض تکان خوردن، صاحب موتورسیکلت با پیامک مطلع می‌شود. از اینجا میتوانید به صورت کامل توضیحات محصولات ردیاب دلتا را ببینید.

دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت مجهز به جی پی اس ردیاب :

روش کار این دستگاهها به این صورت می‌باشد که به صورت مخفی در داخل موتورسیکلت نصب می‌شود و به محض تکان خوردن و یا روشن شدن غیر مجاز در همان لحظه آژیر می‌کشد و همچنین از طریق پیامک، هشدار و اتفاق رخ داده را به صاحب موتورسیکلت ارسال می‌کند. جی پی اس ردیاب دلتا و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت دلتا مجهز به باطری بکاپ داخلی می‌باشند که به محض قطع شدن جریان برق موتورسیکلت تا مدتها میتواند روشن باقی بماند و به ارسال گزارش و موقعیت بپردازد. در واقع ردیاب های دلتا یکی از کاملترین سیستمهای امنیتی موجود در دنیا می‌باشند که جهت استفاده بر روی انواع خودرو و موتورسیکلت طراحی شده اند. ویژگیهای جالب دزدگیر ماهواره ای دلتادر صورت لزوم میتوان موتورسیکلت را از راه دور با ارسال یک پیامک خاموش کرد که این قابلیت بر روی همه جی پی اس های ردیاب دلتا موجود می‌باشند. از قابلیتهای خوب ردیاب های دلتا میتوان به داشتن ۲ عدد آنتن خارجی بسیار قوی اشاره نمود که به صورت مخفی نصب می‌گردد. همچنین سرورهای قدرتمند و فابریک جی پی اس ردیاب دلتا توانایی نشان دادن آنلاین موقعیت موتورسیکلت شما را دارد که هم میتوانید از طریق سایت مخصوص ردیاب دلتا این موقعیت را ببینید و یا از طریق اپلیکشن مخصوص اندروید, آیفون که به آسانی میتوان دانلود کرد. نرم افزار ردیابی موتورسیکلت بسیار کم حجم می‌باشد که این حالت باعث روان کار کردن این نرم افزار می‌شود. قدرت بالای هسته اصلی نرم افزار ردیابی اندروید و آیفون، امنیت زیادی ایجاد میکند که از هک شدن آن جلوگیری میکند.مسافت‌های پیموده شده در سایت ردیابی دلتا ذخیره میگردد که میتوان موقعیت آنلاین و یا موقعیتهای خودرو در روزهای قبل (تا یک ماه در سایت ذخیره میگردد) را مشاهده کرد و یا به صورت فایل اکسل خروجی گرفت. برخی افراد خرید سیستم امنیتی جدید برای خودرو و یا موتورسیکلت را به دید هزینه می‌بینند. در تعریف هزینه از نظر اقتصاد، چیزی است که از دست میرود در حالیکه شما با خرید یک عدد جی پی اس ردیاب دلتا که مجهز به دزدگیر ماهواره ای می‌باشد، چیزهای زیادی به دست می آورید  این داشته ها را خودتان میتوانید تجربه کنید.

بهترین ردیاب برای موتور سیکلت

به دلیل مخفی نصب شدن ردیابها، دریافت امواج ماهواره ای ضعیف می‌شود. ردیاب دلتا به همین دلیل دارای دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو برای افزایش قدرت گیرندگی و فرستندگی می‌باشد. این آنتن‌ها به صورت کاملا مخفی نصب می‌شوند. ردیاب خودرو دلتا تنها مارک (برند) GPS ردیاب در دنیا است که با سایت ردیابی فابریک خدمات ارائه میدهد. وجود ۱۸ زبان از جمله زبان فارسی نشان دهنده رضایت کشورهای مختلف در دنیا از DELTAGPS می‌باشد. رضایتمندی نیازمند رعایت استاندارد سخت افزاری و نرم افزاری می‌باشد. مشتریان ردیاب دلتا در اکثر کشورهای اروپایی و آمریکایی وجود دارد. ورود یک محصول الکترونیکی به کشورهای مهم صنعتی نیازمند رعایت استانداردهای برق و الکترونیک می‌باشد. پس به راحتی از سایت فابریک ۱۸ زبانه میتوان متوجه شد که DELTAGPS تنها برندی هست که استانداردهای بین المللی را رعایت کرده است. همچنین در ایران هم توانسته ایم مجوز آزمایشگاه صنایع انرژی برق ایران (اپیل) و آزمایشگاه انفورماتیک ایران را دریافت کنیم. ردیاب دلتا تنها دارنده مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد .


آیا دزدگیر موتور بهتر است یا ردیاب موتور ؟

اگر به یک دزدگیر موتور دقت کنید متوجه میشوید که به جز آژیر کشیدن در فاصله نزدیک، کار دیگه ای انجام نمیدهد. یعنی یک وسیله با امکانات محدود می‌باشد. امنیت با محدودیت معنی ندارد. یعنی اگر شما یک دزدگیر موتور دارین نباید از آن انتظار امنیت را داشته باشید. چون اگر صدای آژیر را نشنوید پس اون وسیله نمیتواند برای شما امنیت و آرامش ایجاد کند. پس راه چاره چیست ؟ ما قصد داریم تا آگاهی و امنیت شما را در مجموعه ردیاب دلتا بیشتر کنیم.
برای آگاهی از هشدارهای خودرو و دیدن مکان موتور سیکلت نیازمند ابزار ماهواره ای هستید. تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که محدودیت های امنیتی برداشته شوند. استفاده از جی پی اس ردیاب بسیار انتخاب بهتری نسبت به دزدگیر موتور سیکلت می‌باشد. حتی اگر یک دزدگیر تصویری با برند خوب هم باشد باز هم دارای محدودیت میباشد. اما ردیابهای دلتا مدل ۲۰۳A به عنوان ردیاب موتور و مدل ۲۰۳B+ به عنوان ردیاب موتور و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت می‌باشد .

Top