جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90 باید ویژگی های خاصی داشته باشید که با ECU مچ باشد . یعنی یک جی پی اس ردیاب خودرو ال 90 باید دارای استانداردهای خاصی باشد . قیمت جی پی اس ردیاب خودرو ال 90 چقدر باید باشد تا ارزش خرید را داشته باشد؟ آیا دزدگیر خودرو مناسب است یا جی پی اس ردیاب خودرو ال 90 ؟ اگر میخواهید بدانید که بهترین جی پی اس ردیاب خودرو ال 90 در بازار ایران و دنیا کدام است با ما همراه باشید.

 

ویژگی خودرو ال 90

خودرو ال 90 به دلیل جدید بودن سیستمهای برق و ECU ، لازم است که تمام نکات ایمنی و فنی خودرو رعایت شود . هیچ خودرویی ضد سرقت از کارخانه بیرون نمی آید . به هر حال روشهایی برای سرقت خودرو وجود دارد . اما یک راننده به راحتی میتواند آپشنهای خاصی بر روی خودرو نصب کند تا امنیت بیشتری داشته باشد . روشهای قدیمی مثل دزدگیر ، قفل پدال و قفل فرمان دیگر منسوخ شده است . چون سارقین به روشهای قدیمی عادت کرده اند . تنها روشی که جدید است و عامل بازدارنده و حفاظتی بیشتری دارد ، استفاده از جی پی اس ردیاب میباشد .

ردیابهای مختلفی در بازار ایران و دنیا وجود دارد. اما ردیابی که امکان کارکردن در محیط 4 فصل ایران با شرایط ویژه کوهستانی و کویری را داشته باشد، مستلزم رعایت استانداردهای خاص میباشد . جی پی اس ردیاب دلتا یکی از بهترین ردیابهای خودرویی که هم شرایط استاندارد خودرو را رعایت کرده است. همچنین شرایط محیطی و منطقه ای را به خوبی رعایت کرده است. با یه تحقیق کوچیک در سایت ردیابی دلتا به راحتی متوجه این قضیه خواهید شد. ردیاب دلتا تنها ردیابی است که سایت ردیابی فابریک کارخانه را دارد . لذت خرید یک محصول اورجینال با خدمات بین المللی را میتوانید با ردیاب دلتا تجربه کنید.

[caption id="attachment_4601" align="aligncenter" width="470"]

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90[/caption]

قیمت جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

خودرو ال 90 ماشین بسیار خوبی است . بسیاری از سارقین چشم طمع به این خودرو را دارند . اگر ارتقای امنیت خودرو را هزینه بدانید ، فرصت مناسبی را در اختیار سارقین قرار داده اید. تنها روش ارتقای امنیت خودرو ال 90 استفاده از جی پی اس ردیاب میباشد . قیمتهای مختلفی برای ردیاب میتوان پرداخت کرد . اما نباید انتظار داشت که یک دستگاه ضعیف با قیمت ارزان همان قابلیت و کارایی را داشته باشد که یک ردیاب گرانتر میتواند انجام دهد . البته کلمه گرانتر فقط برای مقایسه قیمتی است و در کل قیمت جی پی اس گران نیست .

در موقعیتی که یک کالای امنیتی میخواهد به داد شما برسد میتوان ارزش خرید یک کالای خوب با بد را تشخیص داد . نباید به راحتی گول کلمات فروشندگان را خورد بلکه باید بیشتر تحقیق کرد . مهم نیست یک محصول تولید چه کشوری است، مهم این است چه کشورهایی مشتری این محصول هستند. تبلیغات فریبنده برای یک کالای امنیتی جای سوال دارد . چرا باید یک محصول که ادعا میشود مال یک کشور مهم است با سایت اورجینال خدمات دهی نشود؟!

ردیاب دلتا ویژه خودرو ال 90

ردیابهای دلتا محصول کشور چین، با کیفیت عالی و خدمات بین المللی میباشد . نیازی نمیبینیم DELTAGPS را که در کشورهای مختلف دنیا در حال فروش است را به اسم غیر چینی بفروشیم. با افتخار اعلام میکنیم که محصول با کیفیتی که همگان در سراسر دنیا استفاده میکند را برای هموطنان عزیزمان تهیه کرده ایم . ویژگیهای منحصر بفردی مثل سایت فابریک 18 زبانه از جمله زبان فارسی نشان دهنده قدرت و کیفیت دستگاه و کشورهای استفاده کننده با خودرو های با کیفیت میباشد. قیمت محصولات دلتا بسیار مناسب میباشد و خدمات ویژه ای دارد که در برندهای دیگر نمیتوان پیدا کرد. در نظر داشته باشید که خودرو ال90 یک خودروی خارجی مونتاژ ایران است . پس لازم است که حتما ردیاب دلتا را بر روی این خودرو نصب کنید تا هیچگونه مشکلی برای خودرو پیش نیاید.

[caption id="attachment_4602" align="aligncenter" width="656"]

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90[/caption]

جی پی اس چیست ؟

جی پی اس ( GPS ) عبارت است از ۲۸ ماهواره در حال گردش به دور زمین در مدار خاص میباشد . این ماهواره ها توسط کشور آمریکا به فضا پرتاب شده اند . در ابتدا کاربرد نضامی داشت اما با سقوط هواپیمای مسافربری ، استفاده عمومی پیدا کرد . کشورهای دیگری مثل چین به جای gps از ماهواره بومی خودشان به اسم بیدو ( Beidou ) دارند . کشور روسیه از ماهواره های بومی خودشان به اسم گلونانس استفاده میکنند . همه گوشی های هوشمند مجهز به ماژول GPS میباشند و بعضی ها ماژول گلونانس را نیز دارند .

 جی پی اس ردیاب خودرو L90

جی پی اس ردیاب خودرو عبارت است از یک دستگاه امنیتی و مدیریتی در خودرو . برای کنترل رانندگان و یا جلوگیری از سرقت خودرو استفاده میشود . داشتن ردیاب برای خودرو مساوی است با امنیت و آرامش . انواع مختلفی از ردیاب خودرو در دنیا تولید و استفاده میشود . بهترین جی پی اس ردیاب خودرو در دنیا DELTAGPS میباشد . دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا را میتوانید با کلیک بر روی لینک ببینید . نحوه کار به این صورت است که با استفاده از نرم افزار مخصوص گوشی و یا از طریق سایت ردیابی فابریک ، موقعیت دقیق را ببینید . موقعیت دقیق به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد . همچنین میتوانید موقعیت های قبلی را نیز بر روی نقشه ببینید . بهتره توضیحات مربوطه را در مقاله دلتا ۲۰۳A و دلتا ۲۰۳B+ میتوانید ببینید . برای آگاهی از فروش جی پی اس دست دوم خودرو با ما همراه باشید

ایموبلایزر چیست؟

شاید بسیاری از ما در هنگام مشاهده آپشن‌های خودروهای امروزی، سیستم ایموبلایزر را دیده باشیم. این سیستم که در اتومبیل‌های ساخت داخل به‌عنوان یک امکان بسیار پیشرفته و مفید محسوب می‌شود دارای قابلیت‌های بسیاری است که بایستی در مورد آن بیشتر بدانیم. شاید بتوان در یک جمله این سیستم را تعریف کرد و گفت که یک نوع سیستم ضد سرقت پیشرفته است؛ ولی سوال مهم این است که آیا اتومبیل‌های دارای این امکان، نیاز به دزدگیر دارند؟! در این مقاله ایموبلایزر و سیستم‌های ضد سرقت دیگر تعریف شده و امکانات و ویژگی‌های هر یک مختصرا توضیح داده خواهند شد.

در مجموع سیستم‌های ضد سرقت در ۳ دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

 

سیستم قفل مرکزی درها

این سیستم طرز کار ساده‌ای دارد. با قفل شدن یکی از درب‌ها بقیه را قفل می‌کند و بالعکس. نیروی این کار معمولا از طریق یک موتور الکتریکی تامین می‌شود که سیگنال‌های مورد نیاز برای فعال یا غیر فعال‌سازی سیستم از طریق کنترل از راه دور یا کنتاکت‌های داخل قفل درب فرستاده می‌شود (برای مواقعی که برق خودرو قطع شده است).

 

این سیستم دیگر به تنهایی کاربرد آن‌چنانی ندارد و معمولا بصورت ترکیب با سیستم دزدگیر یا ایموبلایزر بکار می‌رود.

قیمت ردیاب,بهترین ردیاب خودرو,ردیاب آنلاین,ردیاب خودرو,دزدگیر خودرو,دزدگیر موتورسیکلت,ردیاب موتورسیکلت,دزدگیر ماهواره ای خودرو,بهترین ردیاب

ردیاب خودرو و موتورسیکلت,دزدگیر خودرو,ردیاب آنلاین

سیستم‌های آلارم دهنده (دزدگیر)

این سیستم که واحد کنترل مرکزی (که در بعضی موارد با ECU یک‌پارچه هست) سیگنال‌های ارسالی از یک‌سری سنسور را کنترل می‌کند و در صورت تحریک این سنسورها، یک‌سری واکنش از پیش تعیین‌شده نشان می‌دهد؛ مثل فعال کردن آژیر و فلاشر و در مدل‌های پیشرفته‌تر ارسال سیگنال هشدار به ریموت کنترل.

سنسورهایی که در این سیستم بکار می‌رود معمولا شامل سنسورهای التراسونیک (حساس به حرکت)، سنسورهای ضربه، وارد کردن سوئیچ و در مدل‌های پیشرفته‌تر سنسورهای فشار هوا (حساس به تغییرات ناگهانی فشار هوای داخل خودرو در اثر باز کردن درب‌ها) و سنسورهای محافظت از سرقت چرخ‌ها می‌شود.

دزدگیر

در این سیستم با فشار کلید قفل بر روی ریموت کنترل، واحد مرکزی سنسورها را تحت نظر می‌گیرد و هم‌زمان برق سوئیچ استارت را قطع می‌کند و در صورت تحریک شدن هر کدام از سنسورها، دستگاه برای مدت زمان از پیش تعیین شده‌ای آلارم می‌دهد.
حساسیت هرکدام از سنسورها نیز قابل تنظیم است. ترکیب این سیستم با قفل مرکزی امنیت خوبی را بوجود می‌آورد اما کامل نیست.

ردیاب خودرو یا دزدگیر ماشین

سیستم‌های ایموبلایزر الکتریکی و الکترونیکی کددار.

همان‌طور که از اسمش پیداست عملکرد هر قسمتی از اتومبیل که باعث حرکت خودرو می‌شود را از کار میندازد! و برخلاف قبلی خبری از سنسور و آلارم نیست.

در خودروهای جدید معمولا از سیستم سوئیچ ایموبلایزر (Immobilizer)دار استفاده می‌شود. سیستم ایموبلایزر یکی از جالب‌ترین سیستم‌های نصب شده در خودروهای جدید می‌باشد که در واقع نوعی سیستم ضد سرقت محسوب می‌شود. با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم‌افزاری که بر روی ECU انژکتور گذاشته می‌شود پیشرانه خودرو از روشن شدن مانع می‌شود. تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و پیشرانه روشن نمی‌شود.

کلیدهای خودروهای دارای ایموبلایزر شامل دو قسمت می‌باشند؛ یکی بورد الکترونیکی مربوط به ریموت کنترل (در کلید ریموت کنترل‌دار) که کار باز و بسته کردن درها را بر عهده دارد و دیگری قطعه کوچکی است که در واقع نوعی چیپ حافظه است. آنتن ترانسپوندر که بر روی سوئیچ در زیر فرمان نصب می‌شود شامل یک بورد الکترونیکی و یک سیم پیچ است که می‌تواند همانند یک مین‌یاب یک میدان مغناطیسی کوچک ایجاد نماید.

وقتی کلید را در داخل سوئیچ در زیر فرمان قرار می‌دهیم چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می‌شود. در این حالت انتن در ارتباطی دوجانبه با چیپ حافظه شروع به رد و بدل کردن اطلاعات کرده و می‌تواند کدی که ما ان را تحت عنوان Access code می‌شناسیم بر روی کلید ثبت نموده و یا آن را از روی کلید بخواند. تمام این اطلاعات ارسال و دریافت کدها و بازگشایی کدها تنها در کسری از ثانیه انجام شده و راننده متوجه مورد خاصی نمی‌شود.

 

ایموبلایزر

در ابتدای تولید خودرو قبل از اینکه خودرو استارت بخورد توسط دستگاه دیاگ باید کلید را برای خودرو تعریف نمود. در این پروسه Access code یک‌بار برای خودرو تعریف شده و در داخل کلید ثبت می‌شود. این کد توسط یک کارت به همراه کلیدهای خودرو به مشتری تحویل داده می‌شود (البته اخیرا به دلیل مسایل امنیتی و ممانعت از سرقت خودرو این کد توسط شرکت سازنده به مشتریان تحویل داده نمی‌شود اما در صورت نیاز با نامه نگاری از شرکت سازنده دریافت می‌شود.)

به وسیله این کد صاحب وسیله می‌تواند در صورت مفقود شدن کلیدها توسط دستگاه دیاگ کلیدهای دیگری را برای خودرو تعریف نماید.

در این خودروها معمولا یک لامپ چشمک زن قرمز رنگ که نشانه دارا بودن سیستم ایموبلایزر و نیز فعال بودن آن است در داخل صفحه نشان دهنده پشت فرمان (پنل خودرو) یا هر قسمت نمایان دیگری نصب شده است. مادامی که خودرو خاموش است این علامت فعال بوده و با روشن شدن پیشرانه غیر فعال می‌شود.

ردیاب خودرو دلتا

نواحی حفاظت‌شده توسط ایموبلایزر عبارتند از:

موتور استارت
سیستم سوخت‌رسانی
سیستم جرقه

زمانی که خودرو بوسیله ریموت قفل می‌شود، یک‌سری رله مدارهای الکترونیکی که به منظور عملکرد خودرو بکار می‌روند را از مدار خارج می‌کنند. با این کار عملا موتور دیگر روشن نمی‌شود و کارهایی مثل اتصال کوتاه پایه‌های سوئیچ و غیره کاملا بی‌تاثیر است!

در سیستم ایموبلایزر الکترونیکی یک سیگنال کددار برای بلوکه کردن یا آزاد کردن مدارات راه انداز سیستم از ریموت به واحد مرکزی فرستاده می‌شود و این سیگنالها توسط الگوریتم‌های سیستم کدگشایی می‌شود.

[caption id="attachment_4600" align="aligncenter" width="560"]

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90[/caption]

برای غیر فعال کردن سیستم ایموبلایزر ۲ چیز مورد نیاز است:

سوئیچ از لحاظ فیزیکی با سوئیچ اصلی خودرو مطابقت داشته باشد.
کدی که ریموت می‌فرستد با کد ذخیره شده در واحد مرکزی یکسان باشد.

غیر فعال شدن سیستم ایموبلایزر زمانی اتفاق می‌افتدکه یک اتصال القایی بین سوئیچ و سیستم برقرار بشود. در صورتی که هرکدام از موارد فوق محقق نشود خودرو بکار نمی‌افتد. در بعضی سیستم‌های پیشرفته‌تر، این کد امنیتی بعد از هربار فقل و باز شدن سیستم عوض شده و با ریموت هماهنگ می‌شود. لازم به ذکر است که از همین سیگنال کددار برای سیستم قفل مرکزی استفاده می‌شود و در واقع قفل مرکزی تحت کنترل ایموبلایزر در می‌آید. بنابراین با توجه به ویژگی‌های گفته شده برای سیستم ایموبلایزر، امنیت خودرو کامل نمیشود. و نیاز به یک سیستم امنیتی قویتری هم میباشد .

 

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

ویژگی های سایت ردیابی دلتا

۱ – ردیابی آنلاین ۲۴ ساعته از همه جای دنیا بدون افت سرعت ( قدرتمند تر از سرورهای داخلی )
۲ – سرور ردیابی در خود کارخانه قرار دارد ( فابریک )
۳ -سایت ردیابی بین المللی میباشد ( ۱۸ زبان زنده دنیا )
۴ – داشتن زبان فارسی
۵ – امکان تعیین محدوده سرعت ( به محض نقض توسط راننده ، هشدار به صاحب خودرو ارسال میگردد )
۶ – امکان تعیین محدوده جغرافیایی ( به محض نقض توسط راننده ، هشدار به صاحب خودرو ارسال میشود .
۷ – امکان مشاهده آنلاین موقعیت خودرو .( برای مدیران با یک نام کاربری میتوانند همه مجموعه خودرو ها را ببینند )
۸ – امکان گزارشگیری به صورت تصویری بر روی نقشه های مخصوص ( قابل پرینت )
۹ – امکان گزارشگیری به صورت فایل اکسل ( قابل پرینت )
۱۰ – امکان مشاهده سرعت خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف
۱۱ – امکان مشاهده زمانهای روشن و خاموش بودن خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف
۱۲ – امکان مشاهده مسافتهای پیموده شده خودرو در طول روز و یا ساعتهای مختلف
۱۳ – ردیابی بسیار آسان و ارزان

خرید جی پی اس ارزان قیمت

خرید جی پی اس ارزان قیمت

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا 203A

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+

راهنمایی برای خرید ردیاب خوب

درباره ردیاب دلتا

تماس با ردیاب دلتا