روش پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو

روش پیدا کردن خودرو سرقت شده با ردیاب خودرو , سرقت خودرو , ( The method of finding a car stolen by a car detector ) دزدگیر خودرو , پیدا کردن خودرو گم شده , پیدا کردن خودرو سرقت شده , بهترین دزدگیر خودرو , دزدگیر ضد سرقت خودرو , دزدگیر هوشمند خودرو , ردیاب خوشمند خودرو , بهترین ردیاب هوشمند خودرو , جی پی اس خودرو , جی پی اس ردیاب خودرو , سایت ردیابی خودرو , بهترین مارک ردیاب خودرو , بهترین ردیاب موجود در بازار , بهترین gps خودرو , دزدگیر سیمکارتی خودرو , دزدگیر سیمکارت خور خودرو , ارزانترین ردیاب خودرو , قیمت ردیاب خودرو , ردیاب خودرو ارزان قیمت , ردیاب ماهواره ای خودرو , روش پیدا کردن خودرو سرقت شده , ردیاب خودرو

سرقت خودرو

سرقت خودرو ( Vehicle theft ) از قدیم بوده و هست و خواهد بود . همیشه سارقین با این شغل ناشریفشون ، خیلی ها را به خاک سیاه نشوندن . اما باید قبول کنیم که نا آگاهی صاحبان خودرو از امنیت هم مزید بر علت شده است . تا زمانی که ماشین گارانتی دارد ، صاحبان خودرو نگران دستکاری در سیمکشی خودرو هستند . بعضی ها فقط به آژیر و دزدگیر معمولی دلخوش میکنند . بعضی ها هم چون فکر میکنند که پارکینگ دارند ، هیچ خطری متوجه ماشین آنها نیست . اما آمار سرقت خودرو نشان دهنده چیز دیگری است .

امروزه در شهرهای بزرگ و یا جاده های خلوت ، زورگیری سارقین زیاد شده است . افرادی هم که در مقابل سارقین مقاومت میکنند ، زخمی و یا کشته میشوند . ذات گرگ صفت سارقین بر هیچکسی پوشیده نیست . هیچگونه رحمی در سارقین وجود ندارد . حتما اخبار این جنایات سارقین تا به حال به گوشتان رسیده است . پس یک سارق با کسی شوخی ندارد . یک سارق علم غیب ندارد که چه کسی آدم بدی است تا ماشینش را سرقت کند . پس سرقت خودرو به خوب یا بد بودن افراد بستگی ندارد و ممکن است برای شما خواننده این مطلب نیز خدای نکرده اتفاق بیافتد . پس باید هرچه سریعتر به فکر باشید .

دزدگیر خودرو


دزدگیر خودرو

قدیمها تکنولوژی ضعیف بود و به هرچیزی که دست میزدی و آژیر میکشید میگفتند دزدگیر خودرو . در حالیکه سازنده دستگاه اسم آنرا Car alarm به معنی زنگ خطر خودرو نامگذاری کرده است . چون تا به حال دیده نشده است که دزدگیرهای قدیمی ، دزد بگیرند . سارقین خودرو به محض شنیدن صدای آژیر به راحتی با دستکاری در سیستم برق خودرو ، دزدگیر را از کار می اندازند . قفل درب هر خودرویی برای سارقین به راحتی باز میشود . در واقع قفل درب خودرو برای سارقین ، حکم دکمه قفل کودک را دارد که برای بزرگترها به راحتی باز میشود . پس هیچ موقع به قفل خودرو ، به ایموبلایزر خودرو ، به دزدگیر خودرو دلتان را خوش نکنید . همه موارد ذکر شده فقط برای سارقین ، چند ثانیه وقت بیشتری را میگیرد . اما در نهایت به اهداف شومشان خواهند رسید .

سرقت خودرو

دزدگیر تصویری خودرو

دزدگیر تصویری خودرو ( Car Video Surveillance ) عبارت است از یک فرستنده رادیویی با برد محدود و یک گیرنده رادیویی به عنوان ریموت تصویری . گیرنده و فرستنده های رادیویی ، محدودیت فاصله را دارند . نهایت ادعای سازنده های دزدگیر تصویری تا یک کیلومتر میباشد . این ریموت فقط میتواند هشدار را دریافت کند و باز هم سارق به راحتی میتواند آنرا غیر فعال کند و صاحب خودرو متضرر شود . آپشنهایی برای جذاب شدن این دزدگیر اضافه شده است که در نهایت ، هیچ تاثیری در امنیت خودرو نخواهد داشت .

آپشنهایی از قبیل پاور ویندوز برای بالا کشیدن شیشه ها ، کی لس استارتر برای روشن شدن بدون سوئیچ خودرو جزو این آپشنها میباشد . همانطور که اشاره کردیم ، این آپشنها به عنوان آپشن امنیتی حساب نمیشوند . برخی از سازنده های دزدگیرهای قدیمی با اضافه کردن کیت سیمکارت ، توانسته اند محدودیت فاصله را حذف کنند . اسم این دزدگیرها ، دزدگیر سیمکارتی  میباشد که متاسفانه گاهی هم به اسم دزدگیر هوشمند در برخی فروشگاه ها به فروش میرسد .

دزدگیر هوشمند خودرو


دزدگیر هوشمند خودرو

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، دزدگیر سیمکارتی به عنوان دزدگیر هوشمند به فروش میرسد . کلمه هوشمند smart به معنی اصلی خود در این دزدگیرها وجود ندارد . یعنی هیچ هوش مصنوعی در این دزدگیرها وجود ندارد که بتواند تصمیم گیری کند . فقط یک کیت سیمکارت دارد که تحریک های وارد شده را طبق برنامه نویسی جاوا که دارد ، به خط صاحب خودرو ارسال میشود . این قبیل دزدگیرها دارای اپلیکیشن جذاب اندروید و آیفون میباشند . کارهایی از قبیل خاموش کردن خودرو را هم انجام میدهند . همچنین دارای آپشنهای اطلاع از ضربه و باز شدن درب خودرو ، اطلاع از روشن شدن غیر مجاز خودرو نیز میباشند .

جی پی اس ردیاب خودرو

قبل از اینکه بخواهیم در مورد جی پی اس ردیاب ( GPS Vehicle Tracker ) خودرو صحبت کنیم ، باید با جی پی اس GPS آشنا شوید . تعداد 28 ماهواره GPS در حال گردش به دور زمین هستند . این ماهواره ها متعلق به ایالات متحده آمریکا USA میباشد . همین اول کار اینو عنوان کردیم تا بدونید که ترفندهای برخی در فروش با سایت ایرانی به بهانه تحریم نشدن را بدانید . چون اگر قرار به تحریم و فیلتر باشد ، سایتهای ردیابی داخلی به دلیل شناخته شدن IP فیلتر میشوند .

دزدگیر ماهواره ای خودرو

جی پی اس

از این 28 ماهواره در حال گردش ، سه ماهواره به طور همزمان که در نزدیکی گیرنده زمینی قرار دارند ، با تشکیل مثلث و فورمولهای خاص ریاضی ، اقدام به محاسبه موقعیت دقیق گیرنده بر روی زمین را میکنند . واحد پردازش گیرنده زمینی ، ماژول جی پی اس میباشد . در ماهواره فرستنده جی پی اس ساعتهای اتمی وجود دارد که به محاسبه دقیق کمک میکند . به دلیل داشتن فاصله این ماهواره ها با زمین ، همیشه خطای زیر 5 متر وجود دارد . با پیشرفته بودن ماژول گیرنده ، مقدار این خطا تا چند میلی متر هم کاهش میابد . البته داشتن خطای کم و دستگاه های پیشرفته در ابزارهای مهندسی و نقشه برداری بیشترین کاربرد را دارد .

ردیاب خودرو

در ردیاب خودرو اطلاعات خام دریافتی پس از پردازش ، به یک نقطه با مشخصات طول ، عرض ، ارتفاع ، سرعت تبدیل میشود . این گیرنده میتواند اطلاعات دریافتی را در حافظه داخلی ذخیره نماید و یا با ارسال بر روی یک آی پیاستاتیک ، بر روی سرور ذخیره میشود . بعضی از این ردیابها دارای آنتهای مخصوص تقویت کننده امواج میباشند و بعضی دیگر ، آنتن داخلی دارند . طبیعتا وجود آنتنهای اکسترنال در قیمت و کیفت دستگاه و موقعیت دریافتی تاثیر مثبتی خواهد داشت .

ارسال اطلاعات پردازش شده ( Processed ) از طریق سیمکارت داخل دستگاه انجام میگیرد . دستگاه جی پی اس ردیابی که امکان ارسال اطلاعات را در همان لحظه دارد ، جی پی اس آنلاین نامیده میشود . محل ذخیره اطلاعات جهت نمایش آنلاین ، سرور نامیده میشود . بسیار مهم است که سرور توسط کارخانه سازنده دستگاه ارائه شود . چون برنامه نویسی داخل دستگاه با برنامه نویسی سرور همخوانی بسیار خوبی خواهد داشت .

ردیاب خودرو

ردیاب آنلاین خودرو

ردیاب آنلاین خودرو ( Auto Online Tracker ) بهترین و کاربردی ترین وسیله امنیتی و مدیریتی میباشد . به راحتی میتوان موقعیت دقیق خودرو را بر روی نقشه از راه دور مشاهده کرد . در این حالت ، یک سارق هیچ شانسی برای ادامه کار خود نخواهد داشت . مخصوصا برای ردیابهایی که دو عدد آنتن مخصوص دارند ، امنیت بیشتری را تامین میکنند . وجود سرور ردیابی قدرتمند در مواقع نیاز بسیار حائز اهمیت میباشد . چون در لحظه سرقت ، شما نیاز دارید که سایت ردیابی ، همان لحظه جای ماشین را نشان دهد . اگر سرور دچار اختلال شود ، شانس رسیدن به ماشینتان کم خواهد شد . 

سایت ردیابی به دو صورت فابریک و یا ساختگی شرکتی میباشد . سایتهای فابریک توسط سازنده دستگاه ارائه میشود . معمولا هر چقدر کارخانه سازنده مهم باشد ، زبانهای بیشتری را پوشش میدهد . برای کشور عزیزمان ایران ، زبان فارسی بسیار مهم است . سایت ردیابی دلتا با پوشش 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی در اختیار مشتریان قرار میگیرد . این سایت ، فابریک کارخانه میباشد . به دلیل استفاده گسترده از محصولات DELTAGPS در سراسر دنیا ، این سایت با 4 سرور قدرتمند و دیتا سنتر مخصوص ارائه خدمات مینماید . هر یک از این سرورها در نقاط مختلف دنیا میباشد . یک سرور در اروپا ، یک سرور در آمریکا و دو سرور در آسیا میباشد . ارتباط این سرورها از طریق دیتا سنتر مرکزی که در کارخانه وجود دارد ، مدیریت میشود .

سایت ردیابی فابریک

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، وجود سایت ردیابی خودرو فابریک یک مزیت بسیار مهم در ردیابی با کیفیت میباشد . معمولا کارخانه های نوپایی وجود دارد که خدمات بین المللی ارائه نمیدهند . به همین علت برخی از شرکتها به خاطر ارزان فروشی این کارخانه ها مشتری میشوند . این شرکتهای کوچک که در ایران هم وجود دارد ، یک سایت فارسی طراحی مینمایند . برخی از این شرکتها به مرور زمان مجبور به تعطیلی کسب و کار خود مینمایند . طبیعتا با تعطیل شدن شرکتهای دارای پنل ردیابی شخصی ، مشتریان از ادامه ردیابی محروم خواهند شد . چون سایت ردیابی شرکت منحل شده نیز خاموش خواهد شد .

سایت ردیابی فابریک مزیتهای زیادی دارد که ما فقط به گوشه ای از آنها اشاره کردیم . از دیگر ویژگی سایت ردیابی فابریک ( Fabric Tracking Site ) میتوان به تضمین امنیت اطلاعات کاربران اشاره کرد . ممکن است یک شخص یا یک سازمان دوست نداشته باشد که اطلاعات محرمانه آنها رصد شود . و یا یک سازمان بخواهد اطلاعات تردد خودروهایش فاش نشود . طبیعتا یک سایت اورجینال کارخانه میتواند پاسخگوی نیازهای امنیتی افراد و سازمانها باشد .

بهترین دزدگیر ماشین

بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو دارای چه ویژگیهایی است ؟ اول از همه باید به سایت ردیابی یک محصوص مراجعه کنید . با مشاهده تعداد زبانهای سایت ردیابی متوجه کشورها و مشتریهای این محصول خواهید شد . وقتی یک سایت اورجینال ارائه میشود و تعداد 18 زبان را پوشش میدهد خود گویای اصالت و کیفیت محصول میباشد . ردیابهای دلتا در طول 13 سال فعالیت در ایران ، همیشه رضایت مشتریان را در کوتاه مدت و بلند مدت نیز جلب نموده است . طبق آماری که از فروش کارخانه DELTAGPS و فروش ردیاب دلتا در ایران وجود دارد ، محصول ردیاب خودرو دلتا 203A به عنوان بهترین ردیاب خودرو و پر فروش ترین ردیاب خودرو شناخته شده است .

بهترین ردیاب خودرو

دزدگیر ماهواره ای خودرو

دزدگیر ماهواره ای خودرو ( Car Satellite Alarm ) عبارت است از یک جی پی اس ردیاب خودرو با قابلیت های دزدگیر ماهواره ای میباشد . یعنی شما علاوه بر لذت بردن از مزایای یک ردیاب خودرو دلتا ، میتوانید دزدگیر هم داشته باشید . آپشنهایی از قبیل آژیر ، سنسور ضربه مخصوص و ریموت در ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+ موجود میباشد . به هنگام ضربه ، باز شدن درب خودرو ، قطع باتری ، روشن شدن غیر مجاز ، از سوی دستگاه برای صاحب خودرو ، هشدار پیامکی ارسال میشود . همچنین میتواند با ریموت و یا با SMS درب خودرو را قفل و باز کند . امکان شنود و خاموش کردن خودرو از راه دور جزو ویژگیهای استاندارد ردیاب دلتا برای انواع خودرو میباشد .

بهترین مارک ردیاب موجود در بازار

مطالب مرتبط: