ردیاب خودرو

همیشه سوالاتی در ذهن مخاطبان وجود دارد که آیا ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر ؟ باید یک مقدار از ردیاب خودرو توضیح دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . ردیاب خودرو عبارت است از یک دستگاه گیرنده و فرستنده که داخل خودرو مخفی نصب میشود. گیرندگی این دستگاه از طریق 28 ماهواره ای که به دور زمین در حال گردش است تامین میشود. فرستندگی ردیاب هم توسط سیمکارت انجام میشود . محاسبه دقیق موقعیت دریافتی و پردازش اطلاعات و آماده ارسال کردن آن ، توسط ماژول GPS صورت میگیرد. ماژولهای جی پی اس ورژنهای مختلفی دارد . جدیدترین ورژن 4.1 میباشد که در ردیابهای دلتا به صورت سفارشی نصب شده است . دلیل استفاده از ورژنهای جدید در ردیاب دلتا بخاطر شرایط جغرافیایی و 4 فصل بودن ایران است .

بهترین ردیاب خودرو

دزدگیر ماهواره ای خودرو

همه مدل های ردیاب دلتا ، قابلیت دزدگیر ماهواره ای را دارند . اما مدل ردیاب دلتا 203B+ با داشتن آژیر و ریموت کنترل ، علاوه بر داشتن آپشنهای دیگر ، به عنوان ردیاب و دزدگیر ماهواره ای شناخته میشود . ویژگی های منحصر بفردی در ردیاب دلتا وجود دارد که از سایر ردیابهای بازار متمایز میسازد . ردیابهای دلتا با داشتن سایت ردیابی قدرتمند فابریک کارخانه ، خدمات آنلاین 24 ساعته به کل مردم دنیا ارائه میدهد . وجود 4 سرور قدرتمند در نقاط مختلف دنیا باعث افزایش سرعت ردیابی بدون افت سرعت در بارگزاری اطلاعات میشود .

دزدگیر ماهواره ای خودرو


نصب ردیاب بر روی خودروهای دارای گارانتی

برای حفظ امنیت و گارانتی خودرو دو نکته بسیار مهم است . اول اینکه سخت افزار ردیاب استاندارد باشد  و نکته دوم ، نصاب حرفه ای باشد . همانطور که قبلا توضیح دادیم ، ردیابهای دلتا  استاندارد ترین ردیاب در دنیا است . به همین دلیل برای نکته دوم هم تلاش بسیار کردیم تا در طی این 13 سال فعالیت ردیاب دلتا ، نصابهای حرفه ای در ایران را شناسایی کنیم . همه نصابهای ردیاب دلتا ، استاد کار هستند و سابقه طولانی در نصب دزدگیر و ردیاب را دارند . وجود دو عدد آنتن اکسترنال اکتیو در ردیابهای دلتا باعث میشود که نصب حرفه ای تر باشد . یعنی نصاب با خیال راحت میتواند دستگاه را در جای بسیار مخفی نصب کند بدون اینکه از قدرت سیگنال ماهواره کم شود . 

نصب ردیاب خودرو

نتیجه :

طبق توضیحات بالا ، پس میتوان ردیابی را تهیه کرد که قابلیت دزدگیر ماهواره ای داشته باشد . انتخاب ردیاب دلتا خیلی با صرفه تر از دزدگیر معمولی و یا ردیابهای دیگر است . به دلایل زیر :

  1. سخت افزار قدرتمند ردیاب دلتا به تائید استاندارد CE اروپا و انفورماتیک ایران رسیده است .
  2. سازگار با همه نوع خودرو با رعایت استاندارد ایسیو انواع خودرو های خارجی و ایرانی
  3. سایت ردیابی قدرتمند 18 زبانه از جمله زبان فارسی نشان دهنده اصالت و تعداد زیاد مشتریان در دنیا میباشد.
  4. دارای نرم افزار مخصوص اندروید و آیفون ( فابریک کارخانه )
  5. پشتیبانی قدرتمند پرسنل ردیاب دلتا در ایران
  6. امکان دریافت هشدارهای قطع باتری خودرو ، ضربه و روشن شدن غیر مجاز و یا باز شدن درب خودرو با پیامک
  7. امکان نصب آژیر
  8. دارای ریموت و سنسور ضربه مخصوص ( مدل 203B+ )

لطفا از مطالب دیگر سایت ما دیدن نمایید تا اطلاعات خودتان را در زمینه جی پی اس ، ردیاب خودرو ، ردیاب موتورسیکلت ، ردیاب شخصی افزایش دهید .


مطالب مرتبط: