خرید اینترنتی دزدگیر ماشین

برای خرید اینترنتی دزدگیر ماشین مطالعه این مقاله لازم و ضروری است . قیمت دزدگیر ماشین با بهترین مارک دزدگیر ماشین نسبت مستقیم دارد . بعضی ها از دزدگیر تصویری استفاده میکنند . اما ملاک بهترین دزدگیر ماشین چی میتونه باشه ؟ برای آشنایی با روشهای خرید اینترنتی دزدگیر ماشین با ما همراه باشید . خرید اینترنتی دزدگیر ماشین نیازمند داشتن آگاهی بیشتر میباشد .

قیمت دزدگیر ماشین

قیمت دزدگیر ماشین مهم هست یا کیفیت ؟ حتما شما هر دو رو انتخاب میکنید . اما مطلب مهمتری هم باید در نظر داشته باشین . کاری که یک دزدگیر ماشین باید انجام دهد مهم هست . یعنی باید بتواند جلوی سرقت را بگیرد . اما آیا تا به حال دیدین که دزدگیر ماشین دزد بگیرد ؟ هیچ یک از نصاب های دزدگیر هم موقع فروش نمیگویند .

بهترین مارک دزدگیر ماشین

مارکهای مختلفی از دزدگیر در بازار ایران وجود دارد . بر روی این دستگاه ها کلمه ALARM به معنی هشدار نوشته شده است . یعنی سازنده این دستگاه ها فقط برای ترساندن و یا هشدار از وجود سارق اینها را طراحی کرده است . در واقع این دستگاه ها هیچ موقع دزد را نمیگیرند . بلکه وسیله ای برای ترساندن میباشند . اما آمار بالای سرقت نشان از نا کارآمد بودن دزدگیر ماشین دارد . چون سارق خودرو به راحتی میتواند آژیر را قطع کند . این نقطه ضعف بسیار بزرگی برای دزدگیر ماشین هست . لازم هست که برای خرید اینترنتی دزدگیر ماشین ادامه مطلب را مطالعه کنید .

دزدگیر تصویری

روش کار دزدگیر تصویری به صورت بلوتوث و اف ام میباشد . یعنی هشدارهای دستگاه تا یک فاصله محدود ( 500 متر تا یک کیلومتر ) امکان ارسال را دارد . دریافت هشدارها به وسیله ریموت دزدگیر تصویری میباشد . محدودیت فاصله باعث میشود که باز هم دستگاههای دزدگیر ماشین نا کارآمد جلوه کنند . یعنی اگر صدای آژیر شنیده نشود و فاصله از ماشین دور شود ریموت تصویری به درد نخواهد خورد .

بهترین دزدگیر ماشین

نیاز بشر باعث پیشرفت تکنولوژی شده است . نیاز به امنیت خودرو باعث استفاده از جی پی اس ردیاب به جای دزدگیر ماشین شده است . روش کار به این صورت است که ارتباط ماهواره ای GPS باعث حذف محدودیت ها شده است . با داشتن ردیاب خودرو خیال شما راحت خواهد بود . چون موقعیت دقیق خودرو به صورت آنلاین قابل مشاهده است . اطلاعات به صورت اتوماتیک بر روی سایت ردیابی ارسال میشود . با استفاده از نرم افزار موبایل و یا سایت ردیابی میتوان موقعیت دقیق را مشاهده کرد . همچنین میتوان موقعیتهای قبلی را هم مشاهده کرد . امکان دریافت هشدارها از طریق SMS هم وجود دارد . در یک کلام میتوان جی پی اس ردیاب را به عنوان بهترین دزدگیر ماشین معرفی کرد .

تفاوت دزدگیر سیمکارتی با دزدگیر ماهواره ای

تفاوت بسیار زیادی بین دزدگیر سیمکارتی با دزدگیر ماهواره ای وجود دارد . در دزدگیر سیمکارتی گیرندگی از طریق دکل های مخابراتی به صورت تقریبی میباشد . اما دزد دزدگیر ماهواره ای گیرندگی از ماهواره های GPS میباشد . ردیاب خودرو پس از دریافت موقعیت دقیق اطلاعات را بر روی سایت مخصوصی ارسال میکند . اما دزدگیر سیمکارتی هیچ جایی برای ذخیره اطلاعات ندارد . موقعیت دریافتی دزدگیرهای ماهواره ای قابل استناد به مراجع قضایی و انتظامی میباشد .

ردیاب خودرو

تعداد 28 ماهواره ای به دور زمین در حال گردش هستند . جی پی اس ردیاب ماشین برای دریافت موقعیت دقیق نیاز به 3 عدد ماهواره نزدیک را دارد . با ساعت اتمی که در ماهواره ها وجود دارد ، موقعیت دقیق دریافت میگردد . ( DELTA 203A ) . این مدل مناسب افرادی است که دزدگیر از قبل دارند و میخواهند امنیت بیشتری اضافه کنند . همچنین برای مدیرانی که میخواهند ماشینهای شرکت و اداره را کنترل کنند .

دزدگیر ماهواره ای خودرو

جی پی اس دلتا 203B+ علاوه بر ردیابی ، به عنوان دزدگیر ماهواره ای هم میباشد . مناسب برای همه افرادی که دزدگیر ندارند و یا دارند و دوست دارند بهترین دزدگیر و به روزترین سیستم امنیتی را داشته باشند . مشخصات این جی پی اس حتما شما را شگفت زده خواهد کرد .

دزدگیر سیمکارتی

تفاوت دزدگیر سیمکارتی با ماهواره ای در این است که : 1 - موقعیت در دزدگیرهای سیمکارتی از دکل مخابراتی به صورت تقریبی دریافت میشود . 2 - اما در دزدگیرهای ماهواره ای ، موقعیت دقیق از طریق ماهواره GPS دریافت میشود . 3 - هر دو دستگاه سیمکارت میخورد اما در دزدگیر ماهواره ای ( GPS ) ، سیمکارت نقش ارسال ارسال اطلاعات را دارد .

بهترین ردیاب خودرو

کارخانه های مختلفی در دنیا اقدام به تولید GPS میکنند . تولید کننده های اصلی با کیفیتهای مختلف در چین میباشند . ما با شناخت کامل و پس از بازدید از کارخانه های مختلف ، ردیاب دلتا را انتخاب کردیم به دلایل زیر :

سایت قدرتمند ردیاب خودرو دلتا

ویژگی های سایت ردیابی دلتا 1 – ردیابی آنلاین 24 ساعته از همه جای دنیا بدون افت سرعت ( قدرتمند تر از سرورهای داخلی ) 2 – سرور ردیابی در خود کارخانه قرار دارد ( فابریک ) 3 -سایت ردیابی بین المللی میباشد ( 18 زبان زنده دنیا ) 4 – داشتن زبان فارسی 5 – امکان تعیین محدوده سرعت ( به محض نقض توسط راننده ، هشدار به صاحب خودرو ارسال میگردد ) 6 – امکان تعیین محدوده جغرافیایی ( به محض نقض توسط راننده ، هشدار به صاحب خودرو ارسال میشود . 7 – امکان مشاهده آنلاین موقعیت خودرو .( برای مدیران با یک نام کاربری میتوانند همه مجموعه خودرو ها را ببینند ) 8 – امکان گزارشگیری به صورت تصویری بر روی نقشه های مخصوص ( قابل پرینت ) 9 – امکان گزارشگیری به صورت فایل اکسل ( قابل پرینت ) 10 – امکان مشاهده سرعت خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف 11 – امکان مشاهده زمانهای روشن و خاموش بودن خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف 12 – امکان مشاهده مسافتهای پیموده شده خودرو در طول روز و یا ساعتهای مختلف 13 – ردیابی بسیار آسان و ارزان

 

روش انتخاب بهترین ردیاب

ویژگی یک ردیاب خوب چیست ؟

تماس با ردیاب دلتا