ردیابی خودروها و افراد بر مبنای جی پی اس

برای ردیابی (Tracking) ماشین یا افراد شما به تجهیزاتی نیاز دارید که پس از دریافت اطلاعات جغرافیایی از ماهواره های جی پی اس آنها را به طور منظم و یا به درخواست شما ارسال نمایند.

اگر از دستگاه هایی که اصطلاحاً «آفلاین» گفته می شوند، استفاده کنید باید مرتباً با اتصال آنها به کامپیوتر اطلاعات آنها را تخلیه کنید. به عبارت دیگر تا هنگامی که دستگاه به دست شما نرسد، به اطلاعات آن هم دسترسی نخواهید داشت.

رایجترین نوع دستگاه های «آنلاین»، دستگاه هایی هستند که برای ارسال اطلاعات از شبکه تلفن همراه استفاده می کنند. بعضی از این دستگاه ها از SMS (اس ام اس) و بعضی از GPRS (جی پی آر اس) استفاده می کنند که با توجه به تعرفه های مخابراتی کشورمان، استفاده از سرویس GPRS مقرون به صرفه تر است.

پس از تهیه دستگاه ردیاب، شما نیاز به یک سیستم نرم افزاری برای ثبت اطلاعات، نمایش اطلاعات روی نقشه و ارائه گزارش های متنوع دارید. همکاران ما در شرکت مگافورس، سیستم ردیابی و مدیریت ناوگان X5 و X6 مگافورس آلمان را رائه می نمایند .

مسیریابی جی پی اس

مسیریابی (Navigation) به سرویسی گفته می شود که پس از نمایش مکان دقیق شما روی نقشه، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که مقصد خود را تعیین نمایید تا دستگاه بهترین و کوتاهترین مسیر را به شما پیشنهاد نماید. با نصب یک مسیریاب در ماشین خود، می توانید مطمئن باشید همواره از بهترین مسیرها برای رسیدن به مقصد استفاده می کنید.

بعضی از امکانات جانبی این دستگاه ها، شامل موارد زیر است:

راهنمایی صوتی در طول رانندگی

جستجوهای جغرافیایی، نظیر نزدیکترین پمپ بنزین، داروخانه، بیمارستان

نمایش وضعیت ترافیک یا مسیریابی به توجه به ترافیک

یکی از مواردی که در انتخاب یک مسیریاب (Navigator) خوب، بایستی به آن دقت کرد پشتیبانی اطلاعاتی آن است. یعنی باید مسیریابی را انتخاب کرد که نقشه ها و اطلاعات مکانی سازگار با آن موجود باشد و مرتباً به روز شود.

 

www.deltagps.ir

 

 

ردیاب,جی پی اس,دزدگیر,ردیاب خودرو,بهترین ردیاب,بهترین دزدگیر,بهترین جی پی اس,دزدگیر ماشین,ردیاب ماشین,ردیاب قوی,ردیاب مخفی,نصب ردیاب,محل نصب ردیاب,نمایندگی ردیاب,ردیاب کودک,ردیاب سالمند,ردیاب اشخاص,ردیاب شخصی,ردیاب مخفی,دزدگیر ماهواره ای خودرو,جی پی اس ردیاب,ردیاب شخصی مخفی,ردیاب شخصی بسیار کوچک,قیمت دستگاه ردیاب,خرید ردیاب شخصی,خرید ردیاب انسان,ارزانترین ردیاب شخصی,ردیاب جی پی اس مخفی سیمکارتی,کوچکترین ردیاب شخصی,خرید دستگاه gps برای ماشین,قیمت دزدگیر خوب برای ماشین,بهترین دزدگیر ماشین,قوی ترین دزدگیر ماشین,بهترین دزدگیر خودرو,بهترین دزدگیر ماشین,بهترین دزدگیر اتومبیل,بهترین ردیاب اتومبیل,قیمت ردیاب سالمندان,دانلود رایگان نرم افزار ردیابی,ردیابی دقیق افراد بر روی نقشه,نرم افزار ردیابی افراد بر روی نقشه,دانلود نرم افزار ردیابی اعضای خانواده,ردیاب خودرو ارزان قیمت,ردیاب ماهواره ای خودرو,بهترین مارک ردیابی خودرو,بهترین gps برای خودرو,ردیاب شخصی,ردیاب افراد,قیمت ردیاب خودرو,ردیاب خودرو,ردیاب موبایل,معنی ردیاب,ردیاب ماشین,ردیاب خودرو ارزان قیمت,ردیاب شخصی پرسنل,ردیاب با کیفیت و قیمت مناسب,لیست قیمت ردیاب خودرو,قیمت جی پی اس خودرو,لیست قیمت gps خودرو,ارزانترین ردیاب خودرو,بهترین ردیاب خودرو,بهترین دزدگیر خودرو,نمایندگی انحصاری ردیاب خودرو,ردیاب اتومبیل,ردیاب ماشینهای اداری,ردیاب ماشینهای اجاره ای,ردیاب خودرو جی پی اس,رهیاب,مسیریاب,نویگیشن,مارشال,نمایندگی مارشال,مسیریاب مارشال,آپدیت مارشال,دوربین مداربسته,فروش عمده دوربین مداربسته,قیمت دوربین مداربسته,قیمت عمده دوربین مداربسته,وارد کننده ردیاب,بهترین برند ردیاب خودرو در ایران و دنیا,سایت ردیابی,دانلود نرم افزار ردیاب,تبلت مارشال,تعمیر مارشال,ردیاب دلتا,گارمین,جی پی اس گارمین,ردیاب موتورسیکلت,دزدگیر موتورسیکلت