معرفی محصولات ردیاب خودرو


جی پی اس ردیاب خودرو دلتا 203A

۱- ردیابی آنلاین ۲۴ ساعته از همه جای دنیا بدون افت سرعت (قدرتمند تر از سرورهای داخلی)

۲- سرور ردیابی در خود کارخانه قرار دارد (فابریک)

۳- سایت ردیابی بین‌المللی میباشد (۱۸ زبان زنده دنیا)

۴- داشتن زبان فارسی

۵- امکان تعیین محدوده سرعت (به محض نقض توسط راننده ، هشدار به صاحب خودرو ارسال میگردد)

۶- امکان تعیین محدوده جغرافیایی (به محض نقض توسط راننده، هشدار به صاحب خودرو ارسال میشود)

۷- امکان مشاهده آنلاین موقعیت خودرو (برای مدیران با یک نام کاربری میتوانند همه مجموعه خودرو ها را ببینند)

۸- امکان گزارشگیری به صورت تصویری بر روی نقشه های مخصوص (قابل پرینت )

۹- امکان گزارشگیری به صورت فایل اکسل (قابل پرینت)

۱۰- امکان مشاهده سرعت خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف

۱۱- امکان مشاهده زمانهای روشن و خاموش بودن خودرو در موقعیت و زمانهای مختلف

۱۲- امکان مشاهده مسافتهای پیموده شده خودرو در طول روز و یا ساعتهای مختلف

۱۳- ردیابی بسیار آسان و ارزان


ردیاب خودرو مدل 203A
آنتن ردیاب خودرو مدل 203A
جی پی اس خودرو 203A دلتا جی پی اس
بسته بندی ردیاب خودرو مدل 203A دلتا جی پی اس

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا 203b+


۱- ارسال هشدار باز شدن غیر مجاز درب خودرو (از طریق sms)

۲- ارسال هشدار روشن شدن غیر مجاز خودرو (از طریق sms)

۳- امکان خاموش کردن خودرو از راه دور قابل، تنظیم در سرعتهای مختلف (از طریق sms)

۴- امکان ارسال هشدار قطع برق اصلی خودرو (از طریق sms)

۵- دارای باطری داخلی برای زمانهای قطع برق

۶- امکان ارسال هشدار ضعیف شدن باطری داخلی (از طریق sms)

۷– امکان شنود داخل کابین خودرو (فقط برای صاحب خودرو امکان پذیر است)

۸- امکان ردیابی از طریق سایت قدرتمند فابریک کارخانه (۱۸ زبان زنده دنیا- زبان فارسی)۹- امکان ردیابی از طریق نرم افزار اندروید و آیفون

۱۰- امکان ردیابی و گرفتن آدرس موقعیت خودرو از طریق SMS

۱۱- امکان نصب کارت SD

۱۲- دارای دو عدد آنتن اکسترنال قوی و کاملا اکتیو که به صورت مخفی نصب می شود .

۱۳- دارای برق استاندارد ۱۲ ولت و ۲۴ ولت می باشد.

۱۴- امکان نصب سنسور ضربه و آژیر

۱۵- دزدگیر ماهواره ای

۱۶- ردیابی آنلاین 24 ساعته


ردیاب خودرو

ردیاب یک وسیله امنیتی است که برای جلوگیری از سرقت خودرو و یا مدیریت خودروها میتوان از آن استفاده نمود. نحوه کار آن به این صورت است که گیرنده دستگاه جی پی اس در داخل وسیله نقلیه نصب می‌شود و پس از برقراری با ماهواره‌های در حال گردش به دور کره زمین، موقعیت دریافت شده را از طریق سیم کارتی که داخل دستگاه وجود دارد به یک منبعی ارسال می گردد. آن منبع می‌تواند یک سرور باشد و یا موبایل صاحب وسیله نقلیه باشد. گاهی در بازار ایران می‌توان ردیاب‌هایی را پیدا کرد که ماژول GPS ندارند و از طریق LBS با دکل‌های مخابراتی اطراف ارتباط برقرار می‌کنند و یک موقعیت تقریبی را دریافت می‌کنند.


ردیاب خودرو

در ردیاب‌های مبتنی بر GPS، گیرندگی ماهواره است و فرستندگی از طریق سیم کارت دستگاه می‌باشد. این موقعیت بسیار دقیق است. در ردیاب‌های مبتنی بر LBS، گیرندگی و فرستندگی از طریق سیم کارت دستگاه خواهد بود و موقعیت تقریبی خواهد داشت.

ردیاب خودرو انواع مختلفی دارد. هر کدام دارای آپشن‌ها و ویژگی‌هایی برای استفاده های خاص دارد. ردیاب‌ها را در دو عنوان با زیر مجموعه‌های مختلف بررسی کرد.

۱.      سخت افزار و آپشنهای دستگاه

۲.      نرم افزار و خدمات ردیابی آنلاین


ردیاب ماشین

۱.سخت افزار و آپشن‌های دستگاه

سخت افزار یک ردیاب خوب دارای ویژگیهایی از قبیل، فلزی بودن بدنه دستگاه، داشتن آنتن‌های اکسترنال، ورودی‌های مختلف مورد نیاز، سرعت عالی در واکنش و پردازش اطلاعات، داشتن آپشن‌های مختلف امنیتی و مدیریتی می‌توان بررسی کرد. فلزی بودن بدنه ردیاب باعث تبادل بهتر دمای داخل دستگاه با محیط اطراف می‌شود. معمولا داخل ماشین در شهرهای مختلف ایران، دمای متفاوتی دارد. معمولا ردیاب‌های خوب جنس فلزی از نوع آلومینیوم دارند و برای موقعیت 4 فصل ایران بسیار مناسب می‌باشند. وجود دو آنتن اکسترنال اکتیو در ردیاب دو مزیت دارد. اول اینکه در تقویت سیگنال‌های گیرنده از ماهواره GPS  و فرستندگی از GSM بیار موثر می‌باشد که در مناطق کوهستانی ایران و همچنین شهرهای شلوغ پارازیتی بسیار محسوس می‌باشد. دوم اینکه این دو آنتن باعث می‌شود تا ردیاب را در بهترین و مخفی ترین جای خودرو نصب کرد که دور از دسترس سارقین در لحظه سرقت باشد. خیلی ها نگران پیدا شدن دستگاه در لحظه سرقت هستند که با این دو آنتن میتوان خیال آنها را آسوده نمود.

معمولا ردیاب‌های آنتن داخلی به لحاظ ارزان بودن وسوسه خرید را در مشتریان ترغیب می‌نماید اما در اتفاقهای سرقتی، ارزش خرید یک ردیاب خوب با دو آنتن اکسترنال کاملا مشاهده می‌شود. سرعت واکنش و پردازش ردیابها مربوط به CPU و ماژولهای GPS می‌باشد. به دلیل تخصصی بودن این مبحث، فقط به این نکته اشاره میکنیم که در ایران تنها برندی که به صورت کاملا حرفه ای و سفارشی از ماژول‌های قدرتمند در ردیابها استفاده کرده است متعلق به ردیاب دلتا (DELTAGPS) می‌باشد. شهرهای شلوغ پارازیتی باعث اختلال در امواج گیرنده‌های ماهواره می‌شود. برای داشتن گیرندگی مناسب در این قبیل شهرها بعد از اطلاع به کارخانه، بهترین ماژول برای محصولات ردیاب دلتا نصب شده است.

آپشن‌های یک ردیاب بر اساس استفاده در افراد و شرکتها متفاوت و در بعضی موارد مشترک است. مثلا برای شرکت‌های حمل مواد غذایی، نیازمند ثبت دمای یخچال هم وجود دارد. برای برخی سازمانها، داشتن ارتباط صوتی و تصویری همزمان با ردیابی آنلاین مورد نیاز می‌باشد. برای برخی شرکتها صرفا دانستن موقعیت و سرعت خودرو در حالت آنلاین و یا روزهای قبل مورد نیاز است.
اما برای افرادی که نیاز به امنیت دارند، آپشنهای امنیتی، بسیار مفید می‌باشد. آپشن‌هایی از قبیل سنسور تشخیص ضربه، قطع باتری، باز شدن درب‌ها، روشن شدن، شنود، رله خاموش کن جزو ضروریات هر ردیاب است. در برخی از ردیاب‌های ارزان، میکروفن و آنتن‌ها داخلی هستند اما در ردیاب‌های با کیفیت درجه یک، همه آپشن‌ها به صورت مجزا وجود دارند. همچنین در ردیاب‌های با کیفیت، امکان وارد شدن خطا به کامپیوتر خودرو (ECU) وجود ندارد و ارزش خرید زیادی دار . همچنین رله خاموش کن در ردیاب‌های با کیفیت، بدون خطا می‌باشند و در مواقع حساس به عنوان تیر آخر به کمک دارند خودرو می‌آید.در یک جمع بندی می‌توان ردیاب‌ها را از نظر کیفیت، به ۴ نوع تقسیم‌بندی کرد:


۱

ردیابهای درجه یک با سخت افزار قدرتمند و پنل ردیابی فابریک


۲

 ردیابهای درجه یک با سخت افزار معمولی و پنل ردیابی فابریک

۳

ردیابهای درجه دو با سخت افزار معمولی و پنل ردیابی ساختگی


۴

ردیابهای درجه دو با سخت افزار ضعیف و پنل ردیابی ساختگی

ردیاب دلتا سری 203 ( 203A , 203B ) جزو ردیابهای درجه یک فول آپشن با سخت افزار قدرتمند و پنل ردیابی فابریک و نرم افزار موبایل فابریک می‌باشد.۲. نرم افزار و خدمات ردیابی آنلاین

نرم افزار ردیابی به اندازه سخت افزار ردیاب، بسیار مهم می‌باشد. روش مناسب برای تشخیص خوب و بد بودن سخت افزار ردیاب به دو حالت است. روش اول پرس و جو کردن از خریداران قبلی و روش دوم پنل ردیابی، اما در ردیابهای دلتا کار تشخیص بسیار آسان است. چون پوشش همه زبان‌های زنده دنیا (۱۸ زبان زنده از جمله زبان فارسی) نشان دهنده استقبال گسترده از محصولات DELTAGPS در همه کشورها است. این تعداد زبان به عنوان شناسنامه محصول، همیشه معرف درجه یک بودن ردیاب‌های دلتا می‌باشد. دلیل اینکه این کارخانه توانسته است به کل دنیا صادرات گسترده داشته باشد، رعایت استاندارد ECU  همه خودروها در سخت افزار ردیاب و همچنین ارائه خدمات قدرتمند بدون افت سرعت در پنل ردیابی می‌باشد. این پنل دارای ۴ سرور قدرتمند در قاره های مختلف می‌باشد که از طریق دیتا سنتر کارخانه توسط مهندسین حرفه ای به صورت شبانه روزی پشتیبانی می‌شود. امنیت ردیابی و حفظ اطلاعات در پنل ردیابی دلتا در طول سالهای مختلف همیشه رضایت مشتریان را تامین کرده است.

برخی کارخانه‌های تازه تاسیس که هنوز در مرحله اول رقابت هستند، با کپی برداری از سخت افزار و یا سیاست‌های این کارخانه، در تلاش هستند که بتوانند جایگاهی را کسب نمایند. اما فاصله بسیاری دارند. معمولا پنل ردیاب‌های کپی، به صورت چینی و انگلیسی می‌باشد که برخی کشورهای مشتری این کارخانه به دلیل ارزان بودن این ردیاب‌ها، به ناچار برای زبان کشور خودشان، پنل ردیابی طراحی کرده اند. این گونه پنل ها اعتبار بلند مدت ندارند و امکان حذف پنل‌ها از شرکت‌های ورشکسته وجود دارد.


فرق ردیاب خودرو ماهواره ای و ردیاب دکلی

ردیابهای ماهواره ای معمولا دارای ماژول GPS می‌باشند. برخی از قویترین ردیابها مجهز به آنتن های مخصوص جی پی اس هستند تا قدرت و دقت گیرندگی را افزایش دهند. ردیاب ها برای محاسبه موقعیت دقیق نیازمند ارتباط ماهواره ای می‌باشند. اما برخی از ابزارهای سیم کارتی که به ردیاب سیم کارتی یا ردیاب دکلی معروف هستند، فاقد ماژول GPS می‌باشند. این ابزارها برای محاسبه موقعیت تقریبی خود به ناچار از دکل‌های اطراف، موقعیت تقریبی را دریافت می‌کنند. حتما گوشی‌های قدیمی نوکیا را به خاطر دارید که چگونه موقعیت را اینترنتی به صورت یک دایره بر روی نقشه نشان میدادند. برای کارهای امنیتی خودرو، حتما از ردیابهای ماهواره ای استفاده کنید. یکی از این ردیابهای قدرتمند ماهواره ای، جی پی اس ردیاب دلتا 203A می‌باشد. این مدل در اکثر نمایندگی فروش ردیاب خودرو دلتا در شهرهای مختلف وجود دارد.

بهترین ردیاب خودرو قیمت ارزان در حال حاضر متعلق به جی پی اس ردیاب خودرو دلتا 203A میباشد که نیمه فول آپشن می‌باشد. این ردیاب قابل نصب به صورت کاملا حرفه ای بر روی انواع خودرو های سبک و سنگین می‌باشد. به دلیل استاندارد بودن این محصول، به راحتی بر روی انواع خودرو های خارجی نیز نصب می‌شود. همچنین دارندگان موتورسیکلت هایی که انژکتوری هستند، نیز می‌توانند از این مدل استفاده کنند. اگر نیاز به مدل فول آپشن هستید میتوانید از مدل ردیاب دزدگیر دلتا 203B+ استفاده کنید.


از جمله عوامل موثری که قبل از خرید باید به خوبی بررسی کرد:

سایت ردیابی حتما اورجینال کارخانه باشد
سایت اورجینال حتما زبان فارسی را پوشش دهد
سایت اورجینال تعداد زیادی از زبانهای بین المللی را پوشش دهد
نرم افزار اورجینال موبایل اندروید و آیفون را داشته باشد
متعلقات دستگاه کامل باشد
آنتن‌های مخصوص داشته باشد
میکروفون مخصوص داشته باشد
پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد
گارانتی معتبر داشته باشد
نصاب حرفه ای نصب نماید .

Top