تفاوت ردیاب با مسیریاب چیست؟

1) ردیاب دلتا جی پی اس GPS به صورت مخفی در خودرو نصب میشود و به عنوان سیستم امنیتی خودرو میباشد که بهترین جایگزین برای سیستم دزدگیر میباشد . چون ردیاب دلتا قابلیت ردیابی و دزدگیر ماهواره ای خودرو را دارد . شما با نصب ردیاب دلتا دیگر نیاز به دزدگیر ماشین نخواهید داشت . چون ردیاب دلتا مجهز به بهترین سیستم امنیتی میباشد که با قابلیتهای زیادی به بازار دنیا عرضه شده است . بهترین و ارزانترین ردیاب,بهترین و ارزانترین دزدگیر,جی پی اس ردیاب,دزدگیر ماهواره ای خودرو,ردیاب کودکان,ردیاب سالمندان,ردیاب موتورسیکلت,نرم افزار ردیابی,ردیاب خودرو , سایت ردیابی ,دزدگیر سیمکارتی خودرو,ردیاب سیمکارتی خودرو,محل نصب ردیاب خودرو

2 ) مسیریاب,رهیاب,نویگیشین,navigation جی پی اس,gps بر روی شیشه و یا بر روی پنل خودرو نصب میشود که امکان ناوبری را دارد و شما با دادن آدرس مقصد به صورت سخنگو شما را راهنمایی میکند . امکانات ویژه ای در مسیریاب وجود دارد که مسافت پیموده شده , مسافت باقیمانده,سرعت خودرو,اماکن نزدیک,آدرس, و قابلیتهای بی شمار دیگر که برای کاهش مصرف سوخت و همچنین برای رانندگی آسان و لذت بخش بسیار مناسب است را در اختیار شما قرار میدهد .

نقشه مسیریاب با آپدیت جدید و قابل بروز رسانی

قابل توجه دارندگان دستگاه های مسیریاب ( مسیریاب مارشال,مسیریاب گارمین,مسیریاب tomtom,مسیریاب navking,مسیریاب ekoe,مسیریاب ndrive , مسیریاب آپکو,مسیریاب مگافورس,مسیریاب پایونیر,سایر مسیریابها ) و یا مسیریابهای خارجی و پنل های فابریک که امکان ناوبری را دارند و به دنبال نقشه جدید و بروز با قابلیت آپدیت میباشند به ادامه مطلب مراجعه کنند و از تماس تلفنی جدا خودداری نمایند .

برای دریافت نقشه با قابلیت آپدیت لازم است که حتما اطلاعات زیر را به آیدی @deltagps3 تلگرام ( برای ارسال پیغام کلیک کنید ) کنید و از هر گونه تماس تلفنی و یا پیامک جدا خودداری نمائید . واحد نقشه مسیریاب در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد و سایر بخشهای ردیاب دلتا پاسخگو نخواهند بود ( لطفا از تماس تلفنی خودداری نمائید )

فقط تلگرام بفرستید و به ترتیب زیر :

1 ) نام و نام خانوادگی

2 ) نام دستگاه

3 ) مدل دستگاه

4 ) شماره تلفن همراه

 

بعد از ارسال موارد فوق در تلگرام ، منتظر پاسخ بخش مربوطه باشید . ( به تماس و یا پیامک ترتیب اثر داده نخواهد شد )

 

لطفا از محصولات ردیاب دلتا در صفحه اصلی این سایت دیدن نمایید

 

 

برای دیدن محصول جدید جی پی اس مسیریاب رهیاب oto 5 کلیک کنید

 

ردیاب دلتا,بهترین ردیاب خودرو,ردیاب خودرو,دزدگیر ماهواره ای,جی پی اس , deltagps