{lang: 'fa'} بهترین دزگیر ماشین دزدگیر خودرو دزدگیر تصویری ردیاب خودرو دلتا Hello, AMPs

Welcome to the mobile web

بهترین دزگیر ماشین دزدگیر خودرو دزدگیر تصویری ردیاب خودرو دلتا

2,7,8,9,10,11,6,14,19,15,129,49

بهترین دزگیر ماشین دزدگیر خودرو دزدگیر تصویری ردیاب خودرو دلتا

بهترین دزگیر ماشین دزدگیر خودرو دزدگیر تصویری ردیاب خودرو دلتا کدام مدل است ؟ آیا میدانید دزدگیر تصویری جای خودشو به gps ردیاب خودرو داده است ؟ ما قصد داریم در این مقاله شما را با جایگزین مناسبتری آشنا سازیم .

 

دزدگیر ماشین

از زمانهای قدیم سارقین در همه جای دنیا از طریق شغل ناشریف خودشان اقدام به کسب درآمد میکنند . این پدیده مربوط به زمان حال نیست اما در این زمان هم سرقتهای زیادی دیده میشود . یکی از سرقتها مربوط به سرقت خودرو میباشد . یکی از روشهای پیشگیری از سرقت استفاده از دزدگیر ماشین میباشد . اما آمار بالای سرقت نشان میدهد که همه دزدگیرهای موجود در بازار ، نا کارآمد هستند . حتی دزدگیرهای تصویری هم نتوانستند به صاحب خودرو ، امنیت و آرامش ایجاد کنند . قیمت دزدگیر ماشین در بازار بر اساس مدل و برند از 80 هزار تومان تا یک میلیون و دویست هزار تومان میباشد . همه این مدلها فقط دارای آژیر میباشند و بعضی آپشنهای دیگری دارند که هیچ ربطی به امنیت خودرو ندارند . بیشتر آپشنهای موجود در این دزدگیرها جنبه لوکس را دارد . اما آیا هدف صاحب خودرو امنیت هست یا آپشنهای لوکس ؟ اگر هدف شما از نصب دزدگیر ، برقراری امنیت و آرامش میباشد پس با ردیاب دلتا همراه باشید .

 

دزدگیر ماشین

ردیاب خودرو دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا با اهداف بشر دوستانه در دنیا شکل گرفته است . یک محصول فوق العاده عالی برای تامین 100 درصدی امنیت خودرو - موتورسیکلت و اشخاص میباشد . برای استفاده خودرویی مدلهای مختلفی از برندهای مختلف وجود دارد . تنها شرکتی که فقط محصولات یکی از بهترین کارخانه های دنیا را به ایران وارد میکند ، مجموعه مهندسی ردیاب دلتا میباشد .  مدل های استاندارد و مناسب برای انواع خودرو و موتورسیکلت 203A و 203B+ میباشد . استفاده از جی پی اس ردیاب باعث ایجاد امنیت و آرامش در دارنده وسیله نقلیه خواهد شد . تجربیات تلخ افرادی که مورد سرقت واقع شدند را حتما شنیده اید . و چه بسا سرقتهایی که موجب قتل صاحب وسیله نقلیه هم شده است . اگر صاحب وسیله نقلیه به موقع به فکر باشد ، هیچ خطری از لحاظ مالی و جانی تهدیدش نخواهد کرد .

 

ردیاب خودرو دلتا

بهترین جی پی اس ردیاب

ویژگی بهترین جی پی اس ردیاب عبارت است از :

1- داشتن سخت افزار و نرم افزار قدرتمند

2 - شرکت وارد کننده معتبر

3- پشتیبانی حرفه ای

 

دلایل برتری ردیاب دلتا

دلایل برتری ردیاب دلتا نسبت به سایر برندهای موجود در بازار ، داشتن هر سه ویژگی که در بالا اشاره شد میباشد . شناسایی قدرت سخت افزاری با تجربه و استفاده از دستگاه حال میشود . اما روش دیگری نیز برای شناسایی محصول عالی وجود دارد . وجود 18 زبان در سایت ردیابی فابریک دلتا نشان دهنده اصالت و کشورهای استفاده کننده از ردیاب دلتا میباشد . ترجمه سایت به یک زبان نیازمند صرف هزینه های زیادی میباشد . زمانی یک زبان به یک سایت اضافه میشود که در آن کشور ، مصرف کننده باشد . اگر زبان آلمانی را مثال بزنیم متوجه خواهین شد که در کشور آلمان خودروهای با کیفیتی همچون بنز و BMW وجود دارد که دارای استانداردهای خاصی هستند . کشورهای اروپایی قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای ورود کالا به کشورشان دارند . مخصوصا لوازم الکترونیکی ملزم به رعایت استانداردهای خاصی میباشند . وقتی DELTAGPS توانایی ورود به کشورهای پیشرفته دنیا از قبیل اروپا و آمریکا را دارد این امر نشان میدهد که همه استانداردهای لازم در ردیابهای دلتا رعایت شده است .

 

دلایل برتری ردیاب دلتا

سایت فابریک ردیاب دلتا

تنها برندی هستیم که در ایران ، خدمات حرفه ای ردیابی با سایت فابریک کارخانه ارائه میدهیم . سایت ردیابی دلتا دارای 4 سرور قدرتمند میباشد . دو عدد از این سرورهای قدرتمند در آسیا ، یک عدد در اروپا و یک سرور در آمریکا میباشد . وجود این 4 سرور باعث افزایش توانایی ما در انتخاب بهترین و پر سرعت ترین آنها متناسب با کشور عزیزمان ایران باشد . بیش از 12 سال در مجموعه ردیاب دلتا به همه مشتریان ایران خدمات حرفه ای در سطح بین المللی ارائه میکنیم . نرم افزار مخصوص گوشی های اندروید و آیفون با حجم بسیار کم ( در حدود 3 مگابایت ) نشان دهنده برنامه نویسی بسیار قدرتمند این کارخانه میباشد . از هر جای دنیا به راحتی میتوانید وسیله نقلیه خودتان را ردیابی کنید . مدیران شرکتها و سازمانهایی که تعداد زیادی وسیله نقلیه دارند و از ردیابهای دلتا استفاده میکنند به صورت کامل با قدرت و سرعت سایت ردیابی دلتا آشنایی دارند . در لحظه ورود به سایت ردیابی دلتا با سرعت و قدرت میتوانند همه وسیله های نقلیه را بر روی نقشه های آنلاین ببینند .

 

نرم افزار و سایت ردیابی خودرو

ردیاب خودرو دزدگیر ماهواره ای

بهترین ردیاب خودرو ، بهترین جی پی اس ردیاب ماشین ، دزدگیر ماهواره ای خودرو و انواع ردیاب ماشین چیست ؟ فرق ردیاب با دزدگیر ماهواره ای چیست ؟ فرق دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی چیست ؟ ردیاب بهتر است یا دزدگیر ؟ برای انتخاب بهترین جی پی اس ردیاب ماشین با ردیاب دلتا همراه شوید . بهترین ردیاب برای استفاده های موتورسیکلت و شخصی در ادامه خواهید دید .

 

ردیاب خودرو

تعداد 28 ماهواره ای به دور زمین در حال گردش هستند . جی پی اس ردیاب ماشین برای دریافت موقعیت دقیق نیاز به 3 عدد ماهواره نزدیک را دارد . با ساعت اتمی که در ماهواره ها وجود دارد ، موقعیت دقیق دریافت میگردد . ( DELTA 203A ) . این مدل مناسب افرادی است که دزدگیر از قبل دارند و میخواهند امنیت بیشتری اضافه کنند . همچنین برای مدیرانی که میخواهند ماشینهای شرکت و اداره را کنترل کنند .

 

دزدگیر ماهواره ای خودرو

جی پی اس دلتا 203B+ علاوه بر ردیابی ، به عنوان دزدگیر ماهواره ای هم میباشد . مناسب برای همه افرادی که دزدگیر ندارند و یا دارند و دوست دارند بهترین دزدگیر و به روزترین سیستم امنیتی را داشته باشند . مشخصات این جی پی اس حتما شما را شگفت زده خواهد کرد .

 

دزدگیر ماهواره ای خودرو

دزدگیر سیمکارتی

تفاوت دزدگیر سیمکارتی با ماهواره ای در این است که :
1 – موقعیت در دزدگیرهای سیمکارتی از دکل مخابراتی به صورت تقریبی دریافت میشود .
2 – اما در دزدگیرهای ماهواره ای ، موقعیت دقیق از طریق ماهواره GPS دریافت میشود .
3 – هر دو دستگاه سیمکارت میخورد اما در دزدگیر ماهواره ای ( GPS ) ، سیمکارت نقش ارسال ارسال اطلاعات را دارد .

 

دزدگیر سیمکارتی دلتا

 

برچسب ها: ردیاب , جی پی اس ردیاب , جی پی اس ردیاب خودرو , جی پی اس ردیاب ماشین , ردیاب ماشین , ردیاب خودرو , دزدگیر , دزدگیر ماهواره ای ماشین , دزدگیر سیمکارتی خودرو , دزدگیر ماهواره ای خودرو , دزدگیر تصویری , بهترین دزدگیر خودرو

سه شنبه 24 مرداد 1396 , 16:53
0


بیشتر بخوانید ...

نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده شوند .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنیدهیچ نظری ثبت نشده است

شما اولین نفر باشید !


  • هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند

CAPTCHA Image Reload Image