بهترین دزدگیر برای تیبا

ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین چیست ؟ آیا فرقی بین ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین است ؟ قیمت دزدگیر ماشین چقدر مهم است ؟ بهترین دزدگیر ماشین چیست ؟ آیا امکان خرید اینترنتی دزدگیر ماشین وجود دارد ؟
برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید .
همه افراد جامعه و وسایل شخصی آنها در معرض خطر هستند . بهترین روش نگهداری وسایل نقلیه استفاده از دزدگیر است . اما متاسفانه دزدگیرهای موجود در بازار توانایی گرفتن دزد را ندارند . پس راه چاره چیست ؟ آیا باید وسیله نقلیه را به راحتی تقدیم سارقان کرد ؟ در ادامه روش بهتری در اختیارتان قرار خواهیم داد .

ردیاب خودرو

ردیاب دلتا مدل 203A دارای ویژگیهای بسیار جالبی میباشد . با داشتن ردیاب دلتا خیلی از نگرانیهای شما رفع خواهد شد .

دزدگیر ماشین مجهز به ردیاب

ردیاب دلتا مدل 203B+ علاوه بر داشتن امکانات ردیابی ، به عنوان دزدگیر ماهواره ای نیز است . با داشتن این ردیاب شما دیگر نیاز به دزدگیر ندارید . بهترین ردیاب خودرو

ویژگیهای ردیاب دلتا

1 – ردیاب دلتا دارای استاندارد و کیفیت عالی سخت افزاری میباشد که به تائید ایران و دنیا رسیده است
2 – همه مردم دنیا مشتری ردیاب دلتا هستند ( پوشش 18 زبان زنده دنیا در سایت ردیابی )
3 – پشتیبانی بسیار حرفه ای پرسنل ردیاب دلتا از مشتریان
4 – قیمتهای بسیار مناسب
استاندارد برق ردیاب دلتا 12/24 میباشد که قابل نصب بر روی هر نوع وسیله نقلیه میباشد . آنتنهای اکسترنال ردیاب دلتا بر قدرت گیرندگی و فرستندگی افزوده است . این آنتنها به صورت مخفی نصب میشود . آنتنهای اکسترنال در مقایسه با آنتن داخلی ، بسیار با قدرت عمل میکند .
ردیاب دلتا دارای رله خاموش کن برای مواقع اضطراری میباشد که با ارسال SMS ماشین خاموش خواهد شد . همچنین امکانات شنود داخل کابین خودرو فقط برای صاحب خودرو امکان پذیر میباشد . مطلع شدن از باز شدن دربها و هشدارهای دیگر از ویژگیهای دیگر جی پی اس دلتا میباشد .


ویژگی ردیاب خودرو مخصوص انواع خودرو ایرانی

خیلی از مشتریان ردیاب دلتا در ایران نگران سیمکشی خودروها هستند . باید خدمتشان عرض کنیم که ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بودن سیستم برق رسانی ردیاب قابلیت نصب بر روی همه نوع وسیله نقلیه را دارد . از جمله قابل نصب به برق موتورسیکلت – برق خودروهای سواری ایرانی – برق خودروهای سواری خارجی و برق خودروهای سنگین قابلیت پشتیبانی از ردیاب دلتا را دارند . ردیاب دلتا بدون هیچگونه آسیبی میتواند بر روی انواع وسایل نقلیه نصب شود . بهترین گزینه برای ردیاب پراید,ردیاب پژو,ردیاب سمند مدل دلتا 203A است . برای دزدگیر ماهواره ای هم مدل 203B+ مناسب است .
البته باید اشاره کنیم که مالکان محترم وسایل نقلیه نباید نگران سیمکشی خودروهایشان باشند . چون نصاب های حرفه ای ردیاب دلتا به دقت و ظرافت تمام قادر هستند ردیاب دلتا را بر روی ماشین یا موتورسیکلت شما نصب کنند .

ردیاب ماشین

ردیاب چیست ؟ فرق دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی چیست ؟ ردیاب ماشین بهتر است یا دزدگیر ماشین ؟ آیا خرید ردیاب ماشین هزینه است یا سرمایه گذاری ؟

جی پی اس چیست ؟

اول از همه باید تعریفی از GPS داشته باشیم .تعدا 28 ماهواره جی پی اس به دور زمین در حال گردش هستند . این ماهواره ها خدمات رایگان به ساکنان زمین ارائه میدهند . همه وسایل نقلیه زمینی ، دریایی و هوایی از GPS استفاده میکند .
تفاوت ردیاب با مسیریاب
1 – مسیریاب یک مانیتور مجهز به gps است . نقشه های هوشمند در داخل این مسیریاب وجود دارد . با دریافت نقطه دقیق از ماهواره ، موقعیت بر روی نقشه نمایش داده میشود . این دستگاه فقط گیرنده است .
2 – ردیاب یک دستگاه الکترونیکی است که مجهز به GPS است . با استفاده از آنتن gps ( داخلی یا خارجی ) موقعیت دقیق را از ماهواره دریافت میکند . سپس این موقعیت را بر روی کارت حافظه ذخیره میکند . ( ردیاب آفلاین ) و یا از طریق سیمکارت با آنتن gsm ( داخلی و یا خارجی ) ارسال میکند . موقعیت های ارسالی بر روی یک سرور ذخیره میشود . یک سایت که نقشه های گوگل مپ را دارد داده های خام را به صورت نقطه بر روی نقشه نمایش میدهد . سرورهای مختلفی در دنیا وجود دارد . معمولا سرورهای خارجی قدرت بیشتری نسبت به سرورهای ایرانی دارد . مخصوصا اگر سرور مال خود کارخانه باشد . ( سرور ردیاب دلتا خارجی و فابریک کارخانه میباشد )
تفاوت دزدگیر ماهواره ای با دزدگیر سیمکارتی
هر دو دزدگیر با سیمکارت کار میکند . اما تفاوت در این است که :
1 – دزدگیر ماهواره ای موقعیت را از ماهواره میگیرد . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت را از دکل مخابراتی میگیرد .
2 – دزدگیر ماهواره ای موقعیت دقیق را دریافت میکند . اما دزدگیر سیمکارتی موقعیت تقریبی دریافت میکن ( خطای 500 متر تا چند کیلومتر )
تفاوت ردیاب آنتن داخلی و آنتن خارجی
این مساله کاملا معلوم است که گیرندگی آنتن خارجی بیشتر از آنتن داخلی است . آنتنهای خارجی اکتیو و کاملا قدرتمند هستند . به صورت کاملا مخفی نصب میشوند و جای نگرانی نیست . ( ردیاب دلتا 203A و 203B+ آنتن خارجی دارد )

تفاوت سرور خارجی با سرور ایرانی

معمولا کارخانه های معتبر ، مشتریان زیادی در دنیا دارند . بخاطر همین زبان آن کشور را به سایت ردیابی اضافه میکنند . اما بعضی از کارخانه های چینی که نوپا هستند ، فعلا زبان چینی و انگلیسی دارند . و متاسفانه کیفیت خوبی ندارند . برخی از وارد کنندگان بخاطر قیمت ارزان از این کارخانه ها خریداری میکنند . سپس با طراحی سایت و سرور ایرانی خدمات ارائه میدهند . برخی هم با اسمبل کردن در ایران به عنوان تولید ایرانی به مشتریان میفروشند .
ردیاب دلتا جزو بهترین ردیاب دنیا است . تعداد 18 زبان زنده دنیا از جمله فارسی را پوشش میدهد . سرور سایت ردیابی فابریک کارخانه را دارد . قدرت ردیابی حتی برای تعداد زیاد ماشین بدون افت سرعت انجام میشود . مزیت سرور خارجی این است که حتی در روزهای تعطیل هم بدون مشکل ردیابی انجام میشود . مزیت دیگر سرور خارجی این است که ردیابی منوط به پابرجا بودن شرکت وارد کننده نمیباشد .

.صفحه اصلی ردیاب دلتا
دزدگیر ماهواره ای
روش انتخاب بهترین ردیاب
راهنمایی برای خرید ردیاب خوب
درباره ردیاب دلتا بیشتر بدانید
تماس با ردیاب دلتا